Gijón – Sevilla 1:1 (kon.) | Alavés – Real Madrid 1:4 (kon.) | Atlético – Malaga 4:2 (kon.)
Barcelona – Granada 1:0 (kon.)
Deportivo Alavés
1:4 (1:2)
Real Madrid
Sobota 29.10.2016, 16:15 • Estadio de Mendizorroza (Vitoria-Gasteiz) • Španělská LaLiga • 10. kolo

Je tu konec zápasu, který přinesl přesvědčivé vítězství Realu Madrid. Ten sice od 7. minuty prohrával 0:1, avšak ještě do konce poločasu dokázal vývoj zápasu díky dvěma brankám Ronalda otočit. Ronaldo sahal ve druhém poločase po hattricku, když kopal druhou penaltu v zápase, avšak na třetí gól si musel počkat až do samého závěru, kdy zvyšoval na 4:1 po spolupráci s Marcelem. (18:09:34)

90+4

90+3
    Cristiano Ronaldo je spokojený, takže je spokojený i celý Real Madrid. Zápas se již pouze dohrává ve středu pole.

90+1
    Druhý poločas bude nastaven o tři minuty.

90
    Nyní se zápas již pouze dohrává. Hosté dvěma góly v krátkém sledu rozhodli o přesvědčivé výhře.
    88. Cristiano RONALDO - 1:4

88
    Real Madrid právě vstřelil branku!
    CRISTIANO RONALDO se hattricku přeci jen dočkal! Ve vápně si narazil balon s Marcelem a následně měl dostatek času a prostoru, aby potřetí v zápase překonal brankáře Pacheca!

87
    Střídání v týmu Real Madrid CF: ze hřiště odchází Gareth Bale, přichází Lucas Vázquez.

86
    Žlutou kartu dostává Nenad Krstičić (Deportivo Alavés), který zatáhl za dres rozběhnutého Danila.
    84. Álvaro MORATA - 1:3

84
    Marcelo našel parádním pasem rozběhnutého ÁLVARA MORATU, který obloučkem přehodil vybíhajícího gólmana Pacheca – 1:3!

84
    Střídání v týmu Deportivo Alavés: ze hřiště odchází Daniel Torres, přichází Christian Santos.

82
    Domácí hráči vycítili malou šanci a tlačí se do útoku. Mají necelých deset minut na srovnání.

80
    Za protesty po neodpískaném faulu dostal žlutou kartu domácí Kiko Femenía.
    79. Ronaldem neproměněná penalta

79
    Jenže Ronaldo druhou penaltu v zápase neproměnil! Míč poslal ze svého pohledu k pravé tyči, kam brankář Pacheco doskočil a míč vyrazil!
    78. Penaltový zákrok na Ronalda

78
    Po rohovém kopu Realu se k zemi poroučel za dres zatahaný Ronaldo a je z toho penalta pro bílý balet!

Petr Bílek

Branky: 7. Deyverson (Hernández) – 17. Ronaldo (pen.), 33. Ronaldo (Benzema), 84. Morata (Marcelo), 88. Ronaldo (Marcelo)

Karty:   16. Deyverson (DAL), 39. D. Torres (DAL), 52. Hernández (DAL), 80. Femenía (DAL), 86. Krstičić (DAL) – 60. Bale (REA)

Neproměněná penalta: 79. Ronaldo (REA), brankář Pacheco zneškodnil

Deportivo Alavés: Pacheco – Femenía, Alexis, Feddal, Carnero García, Hernández – Camarasa, García (62. Krstičić), D. Torres (84. Santos) – Deyverson, Méndez (67. Katai).
    Náhradníci: Ortolá – Santos, C. Espinoza, Toquero, Vigaray, Katai, Krstičić.

Real Madrid: Navas – Danilo, Pepe (24. Nacho Fernández), Varane, Marcelo – Kovačić, Kroos, Isco – Bale (87. L. Vázquez), Benzema (67. Morata), Ronaldo.
    Náhradníci: Casilla – Nacho Fernández, James Rodríguez, Coentrão, L. Vázquez, Asensio, Morata.

Rozhodčí: Sánchez Martínez