Florida – Nashville 2:1 (kon.) | New Jersey – Toronto 2:4 (kon.) | Chicago – Carolina 2:1 (kon.)
Colorado – NY Islanders 2:1 (po pr.) | Vancouver – Calgary 4:2 (kon.) | Anaheim – Arizona 3:2 (po pr.)
Buffalo – Winnipeg 4:3 (kon.) | Philadelphia – Tampa 4:2 (kon.) | Los Angeles – Minnesota 4:3 (po pr.)
Los Angeles Kings
4:3 (0:2, 2:0, 1:1 - 1:0)
Minnesota Wild
Sobota 07.01.2017, 22:15 • Staples Center, Los Angeles • NHL

To je pro tuto chvíli ode mne vše. Přeji hezký zbytek sobotní noci a u dalších online přenosů z hokeje se budu těšit na shledanou. (01:03:02)

Střely na branku: 36 – 23

Je dobojováno. Domácí hokejisté nakonec vítězí v prodloužení a připisují si tak veledůležité dva body do tabulky. Hosté z Minnesoty si odvezou alespoň jeden bod.

63:32 Tanner PEARSON - 4:3

63:32
    Los Angeles právě vstřelilo branku!
    Je konec. V prodloužení rozhoduje o dvou bodech pro Los Angeles TANNER PEARSON, který dorazil za záda Kuempera střelu Aleca Martineze – 4:3. Hosté si tak připisují jeden bod. Asistence: Alec Martinez, Anže Kopitar.

62:18
    Haula se dostal do blízkosti Budaje, Marián Gáborík ho ale ke střele nepustil. Kotouč pak míří do středního pásma a za ním spěchají hráči Los Angeles.

61:38
    Na druhé straně chytil střelu Sutera Budaj a opět tak podržel svůj tým. Nyní se do útoku vydají domácí hokejisté.

61:10
    Pearson našel před brankou Martineze, ten ale Kuempera překonat nedokázal.

60:22
    Coyle převzal přihrávku od Brodina, ale poté s pukem dobře nenaložil a ten tak skončil na hokejce Anže Kopitara.

60:01

Základní hrací doba nám vítěze neurčila, na řadu tak přijde atraktivní prodloužení ve třech hráčích na obou stranách.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00
    59:17 Zach PARISE - 3:3

59:17
    Minnesota právě vstřelila branku!
    Je znovu vyrovnáno! ZACH PARISE se ocitl v předbrankovém prostoru domácích a poté dokázal prostřelit Budaje – 3:3. Takže to vypadá, že zápas opravdu dojde do prodloužení – 3:3. Asistence: Eric Staal, Mikko Koivu.

Vendula Zdražilová

Branky a nahrávky: 28. J. Carter (Muzzin), 32. Gáborík (J. Carter, Doughty), 41. Muzzin (Doughty, J. Carter), 64. Pearson (Martinez, Kopitar) – 4. M. Koivu, 8. Coyle (Pominville), 60. Parise (E. Staal, M. Koivu)

Los Angeles Kings: Budaj (Zatkoff) – Doughty (A), Forbort, Martinez, Muzzin, Gravel, McNabb – J. Carter (A), Kopitar (C), Pearson – D. Brown, Dowd, Gáborík – Nolan, N. Shore, King – Andreoff, Lewis, Clifford – Setoguchi.
    Minnesota Wild: Kuemper (Dubnyk) – Brodin, Folin, Spurgeon, Suter (A), Dumba, Prosser, Scandella – Niederreiter, E. Staal (A), Parise – Mikael Granlund, M. Koivu (C), Zucker – Coyle, Haula, Pominville – Graovac, Stewart, Gabriel.

Rozhodčí: Dan O’Halloran, Frederick L’Ecuyer – Vaughan Rody, Jonny Murray

Diváci: 18 230