Nový Jičín – Opava 2:5 (kon.) | SHK Hodonín – Val. Meziříčí 6:4 (kon.) | Poruba 2011 – Šumperk 1:5 (kon.)
Technika Brno – Vsetín 5:6 (kon.) | Havlíčkův Brod – Mor. Budějovice 5:2 (kon.) | Nymburk – Žďár n/S 6:0 (kon.)
Kolín – Pelhřimov 9:4 (kon.) | Písek – Tábor 2:6 (kon.) | Bílina – Děčín 5:4 (kon.)
Klatovy – Klášterec nO 2:4 (kon.) | David Servis – Jindř. Hradec 5:6 (kon.) | Vrchlabí – Sokolov 11:0 (kon.)
Kobra – Řisuty 4:0 (kon.) | Jablonec n/N – Trutnov 3:1 (kon.)
HC RT TORAX Poruba 2011
1:5 (0:2, 1:1, 0:2)
DRACI PARS ŠUMPERK
Sobota 07.01.2017, 17:00 • RT TORAX ARENA • 2. liga skupina Východ • 31. kolo

Po zápase:
    Máme za sebou utkání, ve kterém dokázali Draci Šumperk poprvé v novodobé historii klubu vybojovat tři body na ledě Poruby.
    Cestu k tomu úspěchu započal v čase 12:56 Sedláček, když ujel domácí obraně a trefil přesně mezi betony domácího brankáře. Na konci první třetiny ještě přidal druhou branku Novosad a do kabin se šlo za stavu 2:0 pro hosty.
    V půlce druhé třetiny se Šumperští dostali už do tří brankového vedení, když po chytrém najetí do před brankového prostoru zakončil Fischer. O minutu a půl později se však dočkali i domácí a to když v čase 29:49 zakončil pod horní víko Svobodovi branky Smrčka. Ve třetí třetině ještě hosté přidali dvě branky a stanovili tak konečný výsledek na 5:1.

Toto je ode mne dnes vše. Těším se s vámi u dalších on-line přenosů. (19:27:04)

59:20
    Porubští kombinovali v pásmu a následnou střelu Svoboda chytá lapačkou.

59:00
    Vyloučení v týmu Draci Šumperk (Fišer – 2 min., sekání).

58:12
    Vyloučení v týmu HC RT TORAX Poruba 2011 (Tichý – 2 min., hrubost).

57:22
    Vyloučení v týmu Draci Šumperk (Ostřanský – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).

56:55
    Puk se po sérii odrazu od bruslí dostal až k porubskému Flašarovi, ten však neprostřelil Svobodu.

55:27
    Souboj u mantinelu vyhráli domácí.

54:37
    Další zákrok Svobody.

54:22

52:22
    Vyloučení v týmu Draci Šumperk (Fišer – 2 min.).

51:05
    Vhazování po levici Kubáně získali domácí.

50:06
    Šumperský Svoboda dnes chytá fantasticky a připisuje si další zákrok betonem.

49:02
    Puk se od zadní mantinelu odrazil přímo na hokejky aktivně napadajících hostí a byla z toho velmi nebezpečná akce před domácí brankou.

48:59

47:15
    Draci právě vstřelili branku!
    Autorem branky je JAN MATĚJKA, který se po chybě domácí obrany ocitl sám před Kubáněm a i při nedostatek prostoru na zpracování si dokázal domácího brankáře položit a zakončit vedle jeho pravého betonu.

46:59
    Vyloučení v týmu Draci Šumperk (Ostřanský – 2 min., podražení).

46:11
    Velmi pohledná kombinace domácích skončila až na betonu brankáře Svobody! Jedná se tak o další nevyužitou šanci červeno-bílých.
    Které celky se udrží v čele tabulek druhé ligy?

Jan Meichsner

Branky a nahrávky: 30. Smrčka (Sztefek, Kaluža) – 13. Sedláček (Novosad, Ostřanský), 20. Sedláček (Sedlák, Novosad), 29. Fischer (Cink, Králík), 44. Cink (Fischer, Králík), 48. Matějka

HC RT TORAX Poruba 2011: Kubáň (Čech) – Slavík, Puškár, Flašar, Tichý, Kaluža, Bail, Puzič, – Sedlář, Ballner, Moskal, Piecha, Orság, Tomčák, Kuťák, Zachar, Sztefek, Seidler, Smrčka, Vaňek. Illéš
    DRACI PARS ŠUMPERK: Svoboda (Zavadil) – Fišera, Sedlák, Řezáč, Ďurkáč, Janota, – Matějka, Vymazal, Vachutka, Ostřanský, Sedláček, Králík, Cink, Hroch, Fischer, Langr, Novosad

Rozhodčí: Šutara – Rychlý, Vengřín