Nový Jičín – Opava 2:5 (kon.) | SHK Hodonín – Val. Meziříčí 6:4 (kon.) | Poruba 2011 – Šumperk 1:5 (kon.)
Technika Brno – Vsetín 5:6 (kon.) | Havlíčkův Brod – Mor. Budějovice 5:2 (kon.) | Nymburk – Žďár n/S 6:0 (kon.)
Kolín – Pelhřimov 9:4 (kon.) | Písek – Tábor 2:6 (kon.) | Bílina – Děčín 5:4 (kon.)
Klatovy – Klášterec nO 2:4 (kon.) | David Servis – Jindř. Hradec 5:6 (kon.) | Vrchlabí – Sokolov 11:0 (kon.)
Kobra – Řisuty 4:0 (kon.) | Jablonec n/N – Trutnov 3:1 (kon.)
HC Vlci Jablonec nad Nisou
3:1 (-:-, -:-, -:-)
HC Trutnov
Sobota 07.01.2017, 18:002. liga skupina Západ • 26. kolo

Až ted k nám dorazili zprávy z Jablonce, kde se však ve třetí třetině již nic nestalo a konečný výsledek zápasu je 3:1 pro domácí. (20:29:14)

Po druhé třetině je stav 3:1 pro domácí. Střelce domácích neznáme, ale jediný gól hostů vstřelil svému bývalému týmu Lukáš Abrahám.
    Které celky se udrží v čele tabulek druhé ligy?

Trutnov – Jablonec 3:5

HC Vlci Jablonec nad Nisou se nachází na druhém místě v tabulce. Vlci zatím získali 48 bodů a na vedoucí Kobru ztrácí pouze jeden bod, takže dnes neberou nic jiného, než vítězství. Jablonec zažívá skvělé období, protože vyhrál posledních devět zápasů.

HC BAK Trutnov je na tom o něco hůře. Hostující celek zatím vybojoval 31 bodů a v tabulce se nachází na osmém místě, tedy na poslední pozici, která zaručuje postup do play-off. Trutnov ale také v posledních týdnech zabral a vyhrál poslední čtyři zápasy.

Zdravím všechny hokejové fanoušky. Druhá liga, skupina Západ, má na programu další kolo a my se zaměříme na utkání mezi Jabloncem a Trutnovem, ve kterém je mírným favoritem domácí celek.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.