Salzburg – Jihlava 3:0 (kon.) | Havlíčkův Brod – Liberec 4:7 (kon.) | Mountfield HK – Mladá Boleslav 7:2 (kon.)
Přerov – Třinec 2:5 (kon.) | Č. Budějovice – Olomouc 0:1 (kon.) | Chomutov – HC Litvínov 1:2 (kon.)
Havířov – Vsetín 1:0 (kon.) | Kladno – Plzeň 0:3 (kon.) | Sparta – Pardubice 2:5 (kon.)
Žďár n/S – Kometa Brno 5:3 (kon.) | Vítkovice – Zlín 2:3 (0:1 po s.n.) | Slavia – K. Vary 4:1 (kon.)
HC Motor České Budějovice
0:1 (0:1, 0:0, 0:0 - N 1:0)
HC Olomouc
Sobota 17.11.2018, 12:30 • Budvar aréna • DHL Extraliga juniorů • Skupina C

Bonusový bod pro České Budějovice vystřelil Aleš Řezáč. (14:43:03)

64:26
    České Budějovice právě vstřelily branku!
    Autorem branky je ŘEZÁČ.

60:01

Šedesát minut hry přineslo jedinou branku v podání hostující Olomouce. Kdo si připíše bonusový bod z prodloužení se dozvíme za pár chvil.

59:32
    Svoboda opouští svou branku, domácí zkoušejí hru bez brankáře.

59:16
    Opět skvělý brankář Svoboda proti střele hostujícího Máchy.

58:32
    Oddechový čas pro domácí.

58:32
    Domácí brankář Svoboda drží naděje Motoru na vyrovnání. Šanci hostí dva na jednoho dokázal skvěle přečíst a zabránit navýšení skóre zákrokem lapačkou.

56:49

56:05
    skvělá individuální akce domácího Nováka, ten přejel celé hřiště nakonec přihrál na lépe postaveného Schwartze, ten však trefil jen pravý beton hostujícího brankáře.

55:24
    Domácí Prospal napřáhl od modré, jeho střela byla před brankářem Mokrým tečována, ale ani tento pokus neskončil vyrovnávací brankou.

54:49
    Vyloučení v týmu HC Olomouc (Hlaváč – 2 min., nedovolené bránění).

54:02
    Nyní se Olomouc na krátko usadila v útočné třetině, ale Motor jí skvělým napadáním vytlačuje do středního pásma.

53:30
    Další akci Olomouce zastavuje ofsajd.

52:53
    Domácí hráči vyhazují puk přes všechny čáry a střídají.

52:13
    Domácí se dostali do šance, konkrétně Daniel Dudáček, ale z blízka brankáře hostí neprostřelil.

51:09
    Vyloučení v týmu HC Motor České Budějovice (Čížek – 5 min., sekání). Domácí Čížek dostáva trest 5 minut plus do konce utkání. Trest odpyká M. Masopust.