Havlíčkův Brod – Kopřivnice 5:3 (kon.) | Mor. Budějovice – Šumperk 0:3 (kon.) | Žďár n/S – SHK iClinic Hodonín 4:7 (kon.)
Písek – Val.Meziříčí 4:2 (kon.) | Tábor – Orlová 4:3 (po pr.) | David Servis – Opava 2:6 (kon.)
Pelhřimov – Nový Jičín 4:5 (kon.)
po prodl.
Hockey Club Tábor
4:3 (1:0, 0:2, 2:1 - 1:0)
HC Orlová
Sobota 17.11.2018, 18:002. liga - Jih a Východ (ČR) • 18. kolo
Předzápasové kurzy: 1.85 4.8 2.76
Partner:
   
  Konec zápasu. (20:21:21)
   
  62:55
  Tábor právě vstřelil branku!
  Domácí nakonec berou 2 body za vítězství 4:3 po prodloužení, když se dokázal v přesilové hře prosadit PATRIK ZAYML. Asistence Ondřej Kachyňa, Tomáš Hajič.
   
  60:01
  Začalo prodloužení.
   
  60:00
  Třetí třetina skončila.
   
  53:39
  Tábor právě vstřelil branku!
  Tábor v přesilové hře tvořil v útočném pásmu a dostával se do pěkných šancí, které utnula až branka KACHYNI po pěkné nahrávce Hajiče. Asistence: Tomáš Hajič, Jakub Matušík.
   
  49:51
  Orlová právě vstřelila branku!
  Hosté se bránili ve své obranné třetině a měli veliké štěstí, že neinkasovali. Jenomže se zrodil protiútok, který dobře vyřešili Kysučan s FLOKEM a právě druhý jmenovaný otáčí vývoj zápasu na hostující stranu. Asistence: René Kysučan, Jan Šmíd.
   
  42:10
  Tábor právě vstřelil branku!
  Lukáš Prášek pobídl nezjištnou přihrávkou zpoza branky ke skórování RADKA PECHÁNKA, který tak vyrovnává stav zápasu na 2:2. Asistence: Lukáš Prášek.
   
  40:01
  Začala třetí třetina.
   
  40:00
  Druhá třetina skončila.
   
  25:42
  Orlová právě vstřelila branku!
  Domácí ztratili kotouč na středu hřiště a díky tomu se Orlová dostala do protiútoku, který využil střelou mezi betony ARSLAN AKHMETIANOV. Asistence: Lukáš Kaukič.
   
  23:47
  Orlová právě vstřelila branku!
  Hosté vyhráli vhazování v útočném pásmu a pěknou nahrávku přes osu hřiště od Radima Štěpánka zužitkoval PETR ŠENDERA, který tak vyrovnal na 1:1. Asistence: Radim Štěpánek.
   
  20:01
  Začala druhá třetina.
   
  20:00
  První třetina skončila.
   
  10:22
  Tábor právě vstřelil branku!
  Tábor se v závěru přesilové hry prosazuje. První střela Tesaře skončila pouze na tyči, ale puk se odrazil příhodně k BŘEZINOVI, který ho uklidil do prázdné brány. Asistence: Jan Tesař, Kryštof Hrala.
   
  00:01
  Utkání právě začalo.
   
  Úvodní sestavy:

  Hockey Club Tábor: Řehoř, (Dudáček) – Havran, Tesař, Šafář, Dvořák, Duben, Hajič, Raiterman, Kachyňa – Heřman, Kadilák, Blažek, Březina, Kalaš, Matušík, Hrala, Zayml, Prášek, Pechánek

  HC Orlová: Ovčaři, (Svoboda) – Janiczek, Tomis, Amirov, Spálovský, Szturc, Štěpánek, Šendera – Ballner, Smrčka, Flok, Sladkovský, Šmíd, Kovařík, Tvrdík, Kaukič, Dang, Akhmetianov, Hovsepyan, Kysučan.
   
  Moc se omlouváme všem divákům, ale z důvodu technických problémů budeme informovat pouze o změně stavu.
   
  Dnes se potkávají dva celky, kterým zatím sezóna nevychází úplně podle představ. Domácí Tábor se v tabulce nachází na pátém místě se ziskem pouhých 13 bodů z patnácti zápasů. Na čtvrtou příčku, která zajišťuje play off kohouti ztrácejí 4 body. V posledních šesti zápasech však Tábor nedokázal uhrát žádný bod, i když v posledním zápase proti DS České Budějovice nebyly body daleko. Nakonec však tým od Jordánu prohrál 3:4. Orlová je na tom ještě hůře než Tábor, protože se nachází na posledním místě se ziskem deseti bodů z 15 střetnutí. V minulém kole však Orli dokázali na domácím ledě porazit silný Šumperk 3:2 po prodloužení. Skóre hostující je jen o trochu horší než skóre Tábora. Dnešní soupeř Tábora vstřelil 43 branek a 70 jich inkasoval. Největší hrozbou pro táborské by měl být Lukáš Sladkovský, který zatím vstřelil 5 branek a na dalších 7 přihrál. Jak skončí první vzájemný duel těchto dvou celků se začneme dozvídat v 18.00 hodin.
   
  Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00 a budeme z něj přinášet změny stavu.

  Vojtěch Kollárik

  Branky a nahrávky: 11. Březina (Tesař, Hrala), 43. Pechánek (Prášek), 54. Kachyňa (Hajič, Matušík), 63. Zayml (Kachyňa, Hajič) – 24. Šendera (Štěpánek), 26. Akhmetianov (Kaukič), 50. Flok (Kysučan, Šmíd)


  Hockey Club Tábor: Řehoř, (Dudáček) – Havran, Tesař, Šafář, Dvořák, Duben, Hajič, Raiterman, Kachyňa – Heřman, Kadilák, Blažek, Březina, Kalaš, Matušík, Hrala, Zayml, Prášek, Pechánek
  HC Orlová: Ovčaři, (Svoboda) – Janiczek, Tomis, Amirov, Spálovský, Szturc, Štěpánek, Šendera – Ballner, Smrčka, Flok, Sladkovský, Šmíd, Kovařík, Tvrdík, Kaukič, Dang, Akhmetianov, Hovsepyan, Kysučan