Omsk – Petrohrad 3:4 (po s.n.) | Chanty-Mansijsk – Dynamo Moskva 4:0 (kon.) | Magnitogorsk – Jekatěrinburg 3:1 (kon.)
N.Novgorod – Novosibirsk 4:0 (kon.) | Jaroslavl – Novokuzněck 2:5 (kon.) | Čerepovec – Ufa 3:0 (kon.)
Viťaz – Nižněkamsk 1:4 (kon.) | Mytišči – Chabarovsk 2:0 (kon.) | Spartak Moskva – Lev 0:2 (kon.)
Minsk – Kazaň 2:3 (kon.) | Doněck – HC Slovan 3:4 (po pr.) | Riga – CSKA Moskva 3:2 (po s.n.)
Metallurg Magnitogorsk
3:1 (1:0, 1:1, 1:0)
Avtomobilist Jekatěrinburg
Pátek 15.02.2013, 14:00 • Metallurg Ice Arena, Magnitogorsk • KHL

54:59
    Magnitogorsk si zahraje další přesilovou hru. Dvě minuty za vysokou hůl odsedí hostující Sazonov.

51:50
    Síly na ledě se ale srovnají. Jeden z hostujících hráčů míří na trestnou lavici za podražení.

51:32
    I hosté dostávají možnost přesilové hry. Dvě minuty za držení odsedí domácí Zdunov.

48:10
    Domácí si zahrají přesilovou hru. Dvě minuty za podražení obdržel hostující Juksejev.

25:51
    Hosté si zahrají první přesilovou hru, která potrvá dokonce čtyři minuty. Jeden z domácích hráčů se dopustil hry vysokou holí a navíc způsobil soupeři krvavé zranění.

12:11
    Magnitogorsk si zahraje další přesilovou hru. V pořadí již druhou. Dvě minuty za hákování si odsedí Branislav Mezei.

02:33
    Domácí hokejisté se poprvé vyzkouší hru v početní výhodě. Alexander Strelcov odsedí dvě minuty pro hráčkou lavici.

Jakub Martínek

Branky a nahrávky: 13. Mozjakin (Koroljuk, Zuccarello), 33. Zuccarello (Mišarin, Kazionov), 53. Kazionov (Mozjakin) - 28. Sokolov (Simakov, Rybnitskij)

Metallurg Magnitogorsk: Ahonen (Gelašvili) - Birjukov, Antipin, Mišarin, Bondarev, Metljuk, Bernackij, Khabarov - Mozjakin, O'Reilly, Platonov - Hodgman, Zdunov, Koroljuk - Zuccarello, Kazionov, Gulaš - Lisin, Kosov, Jakubov.
    Avtomobilist Jekatěrinburg: Lobanov (Borodin) - Mezei, Juksejev, Sokolov, Rybnitskij, Sazonov, Kurbatov, Stupin - Lapenkov, Malychin, Zhmakin - Spirko, Simakov, Makejev - Vorobjov, Jemelejev, Savčenko - Pronin, Strelcov V., Strelcov A.

Rozhodčí: Buturlin, Vasilyev - Lazarev, Morozov.