Lipt. Mikuláš – Michalovce 1:4 (kon.) | Prešov – Spišská N. Ves 6:1 (kon.) | Detva – Senica 2:1 (kon.)
HK Detva
2:1 (1:0, 0:1, 1:0)
HC Dukla Senica
sk Pátek 15.02.2013, 17:301. liga play-off (SR)

40:21
    Detva dala gól!

Bleskový vstup do tretej tretiny v podaní domácej Detvy! Po 21 sekundách hry dostáva svoj tím do vedenia BRANISLAV SRNKA. Asistencie: Dominik Hegyi, Slavomír Buda.

35:39
    Senica dala gól!

Hostia vyrovnávajú zásluhou ĽUBOMÍRA VAŠKOVIČA. Asistecie si pripisujú hráči Filip Surovka a Marek Mikušovič.

03:01

Domáci hokejisti sa dostávajú do vedenia už niečo viac ako troch minútach hry! Výhodu ponúknutej presilovej hry využil MAREK HATAŠ. Asistencie: Slavomír Buda, Branislav Srnka.

Veronika Pancuráková

Branky a nahrávky: 4. Hataš (Buda, Srnka), 41. Srnka (Hegyi, Buda) - 36. Vaškovič (Surovka, Mikušovič)

HK Detva: Škrečko - Hataš, Špila, Neumann, Mačkovič, Hrčka, Gutwald, Nmček, Pač - Buda, Srnka, Hegyi - Kanaet, Mahdalík, Fekiač - Šúrek, Trochta, Žilka - Štepán, Petro, Menton
    HC Dukla Senica: Peksa - Ivčič, Janík, Salajka, Šedivý, Škápik, Reissmüller, Beťko - Vaškovič, Mikušovič, Surovka - Lantoš, Hreus, Penák - Kluka, Čunderlík, Rajčák - Cibulka, Zemko

Rozhodčí: Novák - Sčensný, Mĺkvy