Jihlava – Dukla Praha 1:1 (kon.) | Jablonec – Znojmo 5:5 (kon.) | Brno – Liberec 0:1 (kon.)
Příbram – Ostrava 4:0 (kon.) | Plzeň – Sparta 0:0 (kon.)
FC Vysočina Jihlava
1:1 (0:0)
FK Dukla Praha
Sobota 17.08.2013, 17:00Gambrinus liga

Ve druhém poločase jsme se dočkali dvou branek, do vedení šla v 50. minutě Vysočina zásluhou Ondřeje Šourka. O osm minut později vyrovnal střelou z dálky Lukáš Štětina. Následně měla Jihlava několik rohů v řadě, ze kterých nic nevytěžila. Naopak musel předčasně do sprch Tomáš Marek. Dukla přesilovku nevytěžila, utkání tak končí remízou 1:1. (18:58:46)

90
    Vaculík zahrával rohový kop, ve vápně se k balónu dostal Kliment, ale nedokázal zamířit přesně.