Jihlava – Dukla Praha 1:1 (kon.) | Jablonec – Znojmo 5:5 (kon.) | Brno – Liberec 0:1 (kon.)
Příbram – Ostrava 4:0 (kon.) | Plzeň – Sparta 0:0 (kon.)
FC Zbrojovka Brno
0:1 (0:1)
FC Slovan Liberec
Sobota 17.08.2013, 17:00 • Městský fotbalový stadion Srbská • Gambrinus liga

Ode mě je to vše. Z Brna se loučí Jakub Sabol. (19:02:32)

Je tu konec zápasu. Liberec vítězí v Brně gólem Rybalky z devatenácté minuty. V druhém poločase se sice domácí snažili a měli i pár slibných příležitostí, míč však do sítě Kováře nedotlačili. Naopak severočeši se nikam nehnali a celý druhý poločas hlídali výsledek. Jeden z jejich výborných brejků mohl skončit druhým gólem, Šural ale domácího gólmana nepřekonal. Pod Ještěd tak putují tři body.

93
    Poslední příležitost pro domácí! Hladkého nákop však sbírá liberecký Kovář.

92
    Fanoušci ženou domácí tým dopředu, ten však opět ztrácí balón.

90
    Velká šance Liberce! Hostující Rybalka se prodral až k Hladkému, ten jej vychytal!

89
    V záveřečných minutách se sice Brno snaží, ale nedaří se mu kombinace a míč mají spíše v moci hosté.

87
    Zbrojovka mohla vyrovnat! Markovič se řítil do útoku, navedl si míč na střed a vypálil. Zblokovaný balon se ještě snažil napálit Zavadil, jenže trefil opět jen obrance a následně se mu míč odrazil do obličeje a hra je přerušena.

86
    Zmatkův v pokutovém území Liberce nakonec učinil přítrž rázným odkopem až Dzon Delarge.

84
    Střídání v týmu FC Slovan Liberec: ze hřiště odchází Vladislav Kalitvincev, přichází Luboš Kolár.

84
    Obrovská šance hostů. Situaci dva na dva vyřešil Rabušic krásným vysunutím Šurala, ten ale svého bývalého spoluhráče Hladkého nepřekonal. Velká šance hostů a velké varování pro domácí.

83
    Tentokrát měli domácí štěstí. Centr Rabušice obrana se štěstím odvrátila.

82
    Na druhé straně se s nepříznivým výsledkem snažil něco udělat domácí kapitán Zavadil, jeho kroucený centr ale přistál přesně v rukavicích libereckého brankáře.

81
    Tentokrát se z přímeho kopu Sethiy Rybalka netrefil přesně a míjí bránu Hladkého.

80
    Rybalka byl faulován na hranici pokutového území domácích. Liberec má tedy příležitost k zvýšení náskoku.

79
    Do ideální palebné pozice dostal přihrávku Josef Šural, liberecký kotel ale nerozjásal, jeho střela na bližší tyč končí mimo.

78
    Domácí lodivod Ludevít Grmela potřetí střídá. Odešel Pašek, přišel Husár.

75
    Hostující Kalitvintsev se hnal sám na Hladkého, zastavil jej praporek rozhodčího na lajně.

73
    Další střídání si kouč Šilhavý připravil na 73. minutu, dohrál Isaac Sackey, přichází Dzon Delarge.