Jihlava – Dukla Praha 1:1 (kon.) | Jablonec – Znojmo 5:5 (kon.) | Brno – Liberec 0:1 (kon.)
Příbram – Ostrava 4:0 (kon.) | Plzeň – Sparta 0:0 (kon.)
FC Viktoria Plzeň
0:0 (0:0)
AC Sparta Praha
Sobota 17.08.2013, 20:15 • Doosan aréna, Plzeň • Gambrinus liga

Z Plzně se s Vámi pro dnešek loučíme a přejeme hezký zbytek večera. V úterý při play-off Ligy mistrů opět na shledanou. (22:07:03)

Je za námi dlouho očekávané utkání, které nakonec vítěze nepřineslo. Oba celky předvedly velmi zajímavý fotbal s řadou možností, ale nakonec bez gólového efektu na jedné či druhé straně. Dnešní remízu lze označit jako zaslouženou a budeme zvědaví na další utkání obou týmů v Gambrinus lize.

90+1
    Odkopává se po útočném faulu od Vaclíka.

90+1
    Tecl se snažil otočit s míčem a třeba i vystřelit, ale nepovedlo se.

90
    Nastavuje se jedna minuta.

90
    Poslední minuta řádné hrací doby už začala.

89
    Hušbauer se snažil dostat míč do bezpečí, ale jen za cenu vhazování pro domácí.

89
    Minuty v závěru velmi rychle utíkají a momentálně se více přerušuje než hraje.

88
    Sparta přichází také s poslední dnešní změnou v sestavě, Vacek nahrazuje Ladislava Krejčího.

87
    Plzeň přichází na závěrečné minuty s jednou změnou v sestavě. Na trávník přichází Stanislav Tecl místo Daridy.

86
    Žlutou kartu dostává hostující záložník Josef Hušbauer.

85
    Ďuriš hned zastavil možný rychlý protiútok Sparty jen za cenu žluté karty.

84
    Po nepřesné přihrávce na Ďuriše přichází ztráta.

84
    Dnešní utkání sleduje 11 360 diváků, v Plzni je vyprodáno.

84
    Plzeň se snaží zvrátit utkání na svou stranu a nyní drží míč stále častěji.

83
    Lafata předal kapitánskou pásku Kadlecovi, který by měl podle zákulisních informací odehrát dnes za Spartu poslední utkání a poté odejít do bundesligového Frankfurtu.