Vltavín – Vlašim 1:0 (kon.) | Pardubice – Bohem. Pr. 5:1 (kon.) | Třinec – Hr. Králové 1:2 (kon.)
Táborsko – Most 0:0 (kon.)
FK Třinec
1:2 (0:0)
FC Hradec Králové
Sobota 17.08.2013, 10:15 • Stadion Rudolfa Labaje, Třinec • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA

Z prosluněného Třince je to ode mě všechno, loučím se s vámi a přeji vám hezký zbytek soboty. (12:10:46)

Východočeši ukořistili v Třinci své první vítězství a v tabulce se posunou ze 14. místa nahoru, naopak Slezané prohráli potřetí v řadě a v pořadí budou z 9. příčky klesat.

Po bezgólovém prvním poločasu jsme sledovali drtivý nástup hráčů Hradce Králové do druhé půle. Už ve 46. minutě otevřel skóre Kulič a když v 67. minutě zvýšil náskok votroků Vaněček, zdálo se být rozhodnuto. Třinečtí se do žádných tutových šancí nedostávali a hosté navíc hrozili z brejků. V nastavení přece jenom snížil aktivní Ceplák a vykřesal pro domácí jiskřičku naděje. Na vyrovnání už však bylo pozdě a utkání skončilo vítězstvím Hradce Králové 2:1.

90+1
    Třinec právě vstřelil branku!
    Přece jenom Třinec snižuje! Pavel Malíř nacentroval před branku, tam se míč několikrát odrazil, nakonec si ho našel MIROSLAV CEPLÁK a snížil na 1:2!

90
    Třinec se nemůže dostat k zakončení a s jeho šancemi na zisk bodu to vypadá bledě.

90
    Nastavují se dvě minuty.

89
    Jsme svědky taktického střídání hostí, Marka Kuliče nahrazuje Martin Kopáč.

88
    Kulič pronikl přes dva hráče a vykoledoval si faul na svou osobu. Žlutou kartu obdržel Miroslav Ceplák.

87
    David Vaněček to teď s napadáním třinecké rozehrávky přehnal a za svůj faul na Lisického vidí žlutou kartu.

86
    Třinečtí se snaží o nápor, ale votroci odolávají.

85
    Po faulu Poděbradského rozehrával standardní situaci zpoza šestnáctky Ceplák, ale přestřelil.

83
    Hosté teď takticky šetří čas na půlce soupeře a navíc se dostali do zajímavých šanci, nebezpečný střílený centr Šislera proletěl šestnáctkou Třince bez povšimnutí.

82
    V pokutovém území votroků kraluje Rolko, který hlavou odvrací také centr Joukla.

82
    Dnešní utkání sleduje 821 diváků.

81
    Po dlouhém nákopu Třineckých musel boxovat Lindr, poté se míč dostal ke Gulajevovi, ale ten z těžké pozice branku netrefil.

81
    Následný rohový kop odvrací na třikrát hradecká obrana.

80
    Gulajevův centr tečoval nejistě Rolko, naštěstí pro Hradec Králové nemířil míč na branku.