Sturm Graz – Salzburg 1:1 (kon.) | Grödig – Wolfsberger 4:3 (kon.) | Wacker – Ried 2:3 (kon.)
Austria – Wiener 5:0 (kon.)
SK Sturm Graz
1:1 (0:1)
FC Red Bull Salzburg
Sobota 17.08.2013, 16:30 • UPC-Arena, Sturm Graz • Rakouská Bundesliga

Domácí nakonec dokázali v tomto souboji vybojovat velmi cenný bod, když se navíc se Salzburgem po první půli prohrávali. To když se trefil Soriano. Ve druhém poločase ale dokázal vyrovnat Robert Beric a hosté i díky skvěle chytajícímu Gratzeiovi remízový stav uhájili.

Loučím se s vámi a těším se u dalších přenosů z rakouské Bundesligy. (18:26:29)

90+4
    Centr z rohu končí v náruči Gratzeie a rozhodčí ukončuje utkání.

90+4
    Obrovskou šanci měl v závěru utkání Meilinger. Gratzei ale tvrdou střelu do horního růžku branky dokázal vyrazit na roh.

90+3
    Zřejmě poslední akci hostů rozjíždí Ramalho.

90+1
    V samotném závěru ještě dostává žlutou kartu Martin Hinteregger.

90
    Po Szabicsově centru hlavičkoval nad branku Wolf.

89
    Alanova hlavička končí jen v náruči Gratzeie.

88
    Madl teď ve vápně zajel do Kampla velmi tvrdě a balancoval na hraně pravidel. Penalta se ale kopat nebude, byť se to záložníkovi hostů vůbec nelíbí.

87
    Wolf byl podražen Hintereggerem a při pádu chytl balon. Rozhodčí se ale rozhodl zákrok nepískat, a za hraní rukou tak budou moci rozehrávat hosté.

86
    Soriano to zkusil z necelých pětadvaceti metrů přímou střelou, ale Gratzei byl u své pravé tyče včas a balon chytá.

85
    Szabics nyní opět fauloval. Před vlastním vápnem sestřelil Soriana a hosté budou kopat přímý kop z velmi zajímavé pozice.

84
    Tentokráte se proti pravidlům provinil právě Szabics a hrát mohou hosté.

83
    Szabics se teď na hraně vápna dostal ke střele z otočky, ale jeho pokus postrádal jak přesnost, tak razanci.