Ostrava – Jihlava 7:1 (kon.) | Pardubice – Frýdek-Místek 1:1 (kon.) | Č. Budějovice – Bohemians 1905 0:2 (kon.)
SK Dynamo Č. Budějovice
0:2 (0:1)
Bohemians Praha 1905
Sobota 17.08.2013, 14:00 • SCM Mladé • Celostátní liga staršího dorostu

Utkání končí výhrou Bohemians. Mužem zápasu byl Jaroslav Trnka, který vsítil obě branky hostů. Nejprve se prosadil prudkou ranou z pokutového kopu a druhou branku vstřelil po výborné individuální akci. Domácí byli sice v prvních 60ti minutách aktivnější, ale všechny jejich akce skončili nezdarem. Poté už se do šancí ani nedostávali a hosté naopak hrozili z nebezpečných protiútoků. Zápas rozhodla efektivita, která byla na straně hostujícího celku, a ten si tak do Prahy odváží tři body. To je pro dnešek vše. Děkuji za pozornost a u kopané opět na shledanou. (16:25:46)

89
    Nastavovat se nebude. Je rozhodnuto.

88
    Domácí už nemají síly na závěrečný drtivý tlak. Hosté všechny balony odpalují.

87
    Hostující Jelínek mohl definitivně rozhodnout o výhře Bohemians. Úplně sám se dostal s míčem před Coufala. Jeho prudkou střelu však brankář bravurním zákrokem vyráží!

85
    Za dvougóloveho Trnku přichází Filip Kučera.

85
    Budějovice se tlačí dopředu ale hosté velmi zodpovědně brání.

84
    Hezkou ránu Havla vyboxoval Dočekal nad branku.

82
    Hostující Horký si zahraje posledních 8-9 minut i s nastavením. Ze hry jde Grohman

81
    Na zavěrečné minuty přichází ještě Pasecký. Nahradí Tomáška.

79
    Hosté nyní v klidu drží míč a snaží se útočit.

77
    Na druhé straně pálil Přibyl. Coufal střelu v klidu chytá.

76
    Švantner nyní táhl akci po levé straně. Přes jednoho beka přešel, ten druhý už ho ale zbrzdil a následná přihrávka byla velmi nepřesná.

74
    Četná střídání hru velmi kouskují. Domácí, alespoň prozatím, nemají na to vývoj utkání zvrátit.

73
    Dalším hráčem který střídá je Kostka. Do hry přichází Petr Kalaš.

71
    Jelínek fauluje na právem křídle Horáka. Přímý kop Bohemka bez problémů odvrací.

70
    Další rychlý útok táhl Trnka s Přibylem a vybojovali rohový kop. Ten se ale hostům vůbec nepovedl a míč končí u brankáře Coufala.