Marseille – Évian TG 2:0 (kon.) | Bastia – Valenciennes 2:0 (kon.) | Nice – Rennes 2:1 (kon.)
Remeš – Lille 2:1 (kon.) | Saint-Étienne – Guingamp 1:0 (kon.) | Toulouse – Bordeaux 1:1 (kon.)
SC Bastia
2:0 (0:0)
Valenciennes FC
Sobota 17.08.2013, 20:00 • Stade Armand Césari • Francouzská Ligue 1 Uber Eats

Máme u konce dnešní zápas, ve kterém se raduje z vítězství domácí celek. Výhra 2:0 se zrodila, až příchodem Adama Ba na hřiště. Nejprve v 76. minutě asistoval u branky Bruna a o 3 minuty později po centru Yatabarého stanovil konečný výsledek tohoto utkání. Já Vám děkuji za pozornost a u dalšího přenosu na viděnou! (21:56:30)

90+2
    Landreau je posledním hráčem, který se dotýká míče v dnešním zápase.

90+2
    Hosté se ještě snaží o vstřelení branky Pujol, vybojoval rohový kop.

90+1
    Přímý kop rozehrává Yatabaré, ale místo na Bruna míří za brankovou čáru.

90+1
    Nastavují se 2 minuty.

90
    Bastia rozehrává svůj roh na krátko a snaží se zápas u něj dohrát. Taktické chyby se dopouští Bruno, který míčem přechází za postranní čáru.

89
    Postavení mimo hru Pujola, Landreau rozehrává hru dlouhým nákopem.

88
    Po dalším faulu domácího hráče Angoua zahrává přímý kop, jeho pokus končí nastřelením zdi.

87
    Na levé straně hřiště přichází o míč Palmieri. Hosté budou zahrávat přímý kop.

85
    Centr Khazriho míří nad branku.

83
    Rohový kop Penneteau chytá přímo ze vzduchu.

83
    Hosté naposledy střídají. Anthony Le Tallec nahrazuje Davida Ducourtiouxe.

81
    Před rohovým kopem střídá domácí celek. Romaric dostane prostor na hřišti místo Sablého.

80
    Domácí jsou při chuti. Ba naráží Khazrimu, jehož střela je tečována na roh.

78
    Bastia právě vstřelila branku!
    Z pravé strany po brankové čáře proniká do vápna Yatabaré a krásným centrem nalézá hlavu nabíhajícího ADAMA BA, který po třech minutách na hřišti zvyšuje na 2:0!

77
    Do hry míří Melikson za Dosseviho.

76
    Nově příchozí na hřišti Ba přihrává míč do běhu GIANNI BRUNOVI, který využívá srážky Laly s brankářem Penneteauem a střílí míč do prázdné branky!

75
    První střídání zápasu, trávník opouští Claudiu Keseru a na jeho místo nastupuje Adama Ba.