Ural – Perm 0:0 (kon.) | Zenit – Machačkala 3:0 (kon.) | Groznyj – Lok. Moskva 0:1 (kon.)
FK Zenit Petrohrad
3:0 (2:0)
Anži Machačkala
Sobota 17.08.2013, 16:15Ruská Premier Liga

Utkání končí jednoznačnou výhrou Zenitu, který porazil Anži 3:0. Na vítězství velkou měrou zadělal již v úvodním poločase. Příjemný zbytek sobotního dne přeje Petr Dejnožka. (18:05:41)

90+3
    V samotném závěru mohlo přijít snížení z kopačky Burmistrova, který byl úplně volný na pravé straně, jeho křižná střela po zemi ale jen těsně minula tyč Lodiginovy branky!

90+1
    Je za námi první ze tří nastavených minut, u balonu je Machačkala.

90
    Málem jsme byli svědky čtvrté branky! Aršavinův centr si málem do vlastní sítě srazil Ewerton, míč nakonec skončil na boční síti!

88
    Fajzulin si sběhl na penaltový puntík, dostal přesnou přihrávku a z první poslal míč přímo do náruče Keržakova.

86
    Tymoščuk se uvolnil na pravé straně, jeho přízemní centr ale obrana Machačkaly odvrátila.

84
    Zápas se již spíše dohrává, Zenit se již nikam netlačí a spíše vyčkává na závěrečný hvizd.

81
    Další výměna, za Alexandera Bucharova přijde Andrej Aršavin.

78
    Střídající Burmistrov se hned dral do šance, jeho střele ale chyběla potřebná razance.

76
    Máme zde další zranění, Serděrov na hřišti vydržel pouze dvacet minut. Poté ho nahrazuje Burmistrov.

74
    Chvíli po vstřelené brance opouští hřiště Zyrjanov, místo něj bude na trávník vpuštěn Anatolij Tymoščuk.

72
    Petrohrad právě vstřelil branku!
    Máme definitivně rozhodnuto! Po rohovém praporku se míč po zemi dostal k ANSALDIMU, levý obránce přesnou ranou k tyči prostřelil všechno před sebou a navýšil vedení Zenitu na tři góly – 3:0!

68
    Abdulavov vystřídá Carcelu.

65
    Ionov je potrestán žlutou kartou.

63
    To bylo ale to poslední, co Hulk v dnešním zápase udělal. Poranil si totiž stehenní sval a musí ho vystřídat Fajzulin.