Mechelen – Club Brugge 1:2 (kon.) | Gent – Lierse 2:1 (kon.) | Charleroi – Kortrijk 1:2 (kon.)
Waregem – Mons 2:0 (kon.) | Lokeren – Genk 3:1 (kon.) | Cercle Brugge – Oostende 2:0 (kon.)
KAA Gent
2:1 (0:1)
Lierse SK
Sobota 17.08.2013, 20:00 • GHELAMCO-arena, Gent • Belgická Jupiler Pro League

Pro dnešek je to vše. Přejí pěkný zbytek večera. (22:05:59)

Závěrem bych chtěl pogratulovat všem sázejícím, kteří si v 90. minutě vsadili na výhru domácích.

I mě je líto hostujícího celku. Lierse SK celá zápas disponovali kvalitní obranou. Gentu stačili čtyři minuty v nastaveném čase, aby získal tři body. Hosté si minimálně bod zasloužili.

90+5

90+4
    Gent právě vstřelil branku!
    NEUVĚŘITELNÉ! Ghelamco aréna exploduje! YASSINE EL GHANASSY střílí branku, která rozhodla dnešní zápas! Domácí celý zápas působili ospalým dojmem. A v nastaveném čase otočili zápas!

90+2
    No a je vyrovnáno v nastaveném čase! Hosté musejí být zklamaní, protože míč do sítě doslal CHRISTOPHE LEPOINT, který přišel jako střídající hráč na hřiště.

89
    Jediný střelec dnešní branky Hernan Losada opouští hřiště. Na hřiště jde Wourter Corstjens.

86
    Zukanovičův přímák skončil na hlavě Ghalyho.

83
    Rozhodčí nyní mohl klidně udělit Losadovi druhou žlutou kartu, ale argentinský záložník unikl hrobníkovi z lopaty.

81
    Lierse se snaží ubránit výsledek za každou cenu. Nyní kvůli tomu dostává Dolly Menga žlutou kartu.

78
    Fanoušci Gentu nejsou moc spokojeni s průběhem zápasu.

76
    První střídání hostujícího celku. Odchází Farssi a přichází de Jonghe.

74
    Poslední střídání domácích. Dejaegre odchází a je nahrazen Kolou.

72
    Van der Bruggen vybojoval balón v šestnátce, ale jeho střela letěla úplně vedle.

70
    Domácí strana se domnívá, že čas se krátí a proto nakopáva stále často míče dopředu.

66
    Gent má stále velký tlak, ale obrana Lierse je skvěle organizovaná.

63
    Dvojité střídání na straně domácích. Odešli Soumahoro a Neto. Nahradili je Kage a Lepoint.