Estoril – Nacional 3:1 (kon.) | Guimarães – Olhanense 2:0 (kon.)
Vitória SC Guimarães
2:0 (0:0)
SC Olhanense
Sobota 17.08.2013, 21:15Portugalská Primeira Liga

Utkání ovládla Guimares 2:0 a lze tvrdit, že po zásluze. Skóre otevřel v 50. minutě Maazou, stejný hráč výsledek pečetil 27 minut před koncem. (23:10:34)

90+1
    Olhanense už má pramálo času na zdramatizování zápasu.

89
    Sudí nastavil dvě minuty.

86
    Guimares tráví závěr zápasu na polovině soupeře a šetří čas.

83
    Olímpio střílel ze střední vzdálenosti vedle.

80
    I v závěru hraje Guimares ofenzivně a kráčí v pohodě za výhrou.

77
    Olhanense střídá, místo Mehmetiho si zahraje Bessa.

73
    Marco Matias (GUM) dostal žlutou kartu.

73
    Guimarães právě vstřelilo branku!
    Guimares dělá další krok ke své výhře, podruhé v utkání se prosadil OUWO MOUSSA MAAZOU.

67
    Mladen (OLH) uviděl od sudího druhou žlutou kartu a protože 1+1=2, musel dostat červenou kartu a v dnešním klání dohrál!

66
    Rohový kop pro Olhanense.

64
    Olhanense chce vyrovnat, ale zatím bezúspěšně.

61
    Hraje se opatrně, přednost dostává především taktika, žádný ze soupeřů zkrátka nechce udělat chybu.

57
    Střídání na straně hostů, dohrál Pelé, zahraje si Balogun.

56
    Guimares nyní má míč pod kontrolou a zatlačila svého soupeře k jeho šestnáctce.

53
    Míč nyní létal po středu hřiště, bylo složité pro oba celky balon zkrotit.

50
    Domácí se přece jen prosadili. Efektní střelou se prezentoval OUWO MOUSSA MAAZOU.