Eindhoven – GA Eagles 3:0 (kon.) | Cambuur – Groningen 4:1 (kon.) | Waalwijk – Alkmaar 1:2 (kon.)
Nijmegen – Zwolle 1:5 (kon.) | Kerkrade – Arnhem 1:1 (kon.)
PSV Eindhoven
3:0 (0:0)
Go Ahead Eagles
Sobota 17.08.2013, 18:45 • Philips Stadion, Eindhoven • Nizozemská Eredivisie

PSV Eindhoven si připisuje vítězství 3:0. Zatímco v prvním poločase se domácí nemohli prosadit, ve druhé části utkání se to povedlo hned trojici hráčů – Jozefzoonovi, Hiljemarkovi a Depayovi. (20:38:07)

89
    Utkání spěje ke svému konci, PSV zkušeně hlídá svůj náskok.

86
    Eagles odehráli výborný první poločas, v tom druhém ale zkrátka vyhořeli a na hřišti PSV se o překvapení nepostarali.

83
    Poslední střídání PSV, dohrál Hiljemark, zaharje si Schaars.

83
    PSV právě vstřelilo branku!
    Nyní už je hotobo, PSV definitivně rozhoduje o svém vítězství. Hostům už docházejí síly, což blo znát při akci MEMPHISE DEPAYE – 3:0!

79
    Hosté rovněž střídají, místo Antonia bude hrát Kavak.

79
    Taktika domácích je evidentní, PSV už nikam moc nespěchá a soustředí se na obranu.

75
    PSV vystřídalo, Jozefzoona nahradil Toivonen.

72
    Hosté by rádi s utkáním ještě něco udělali, proti rozjetému Eindhovenu to ale budou mít už složité.

69
    Wijnaldum poslal ostrý míč na branku, zasahovat musel Room.

66
    Eagles útočí do zabezpečené obranx PSV.

63
    A rovněž dohrál Rijsdijk, prostor dostane Falkenburg.

63
    Hned dvě střídání připravil hostující kouč. Nejprve odešel Türüc, zahraje si Lambooij.

63
    PSV dvě poměrně rychlé branky uklidnili a domácí proto kontrolují hru.

59
    Eagles se v prvním poločase jevili velmi dobře, úvod druhé půle je ale nezastihl ve vůbec dobré kondici a dost možná mají po zápase...

56
    Opět po přihrávce Matavže padá do sítě hostů druhá branka. Tentokrát se mezi střelce zapsal jedenadvacetiletý OSCAR HILJEMARK.

52
    PSV se přece jen po přestávce prosadilo, takže podle očekávání a lze řci že i zaslouženě, drží vedení.

48
    V úvodu druhé půle poslal PSV Eindhoven do vedení útočník FLORIAN JOZEFZOON, který zužitkoval přesný pas Matavže.