Ural – Perm 0:0 (kon.) | Zenit – Machačkala 3:0 (kon.) | Groznyj – Lok. Moskva 0:1 (kon.)
FK Ural
0:0 (0:0)
FK Amkar Perm
Sobota 17.08.2013, 11:30 • Stadion Central'nyj, Jekatěrinburg • Ruská Premier Liga

Branky se nakonec diváci nedočkali. Utkání tak po devadesáti minutách končí tím nejhorším možným výsledkem, který je ale pro oba celky zasloužený. Ani jeden z nich si dnes tři body nezasloužil.

To je ode mě pro dnešek vše. Přeji Vám příjemný zbytek dne a zase někdy u on-line přenosů napočtenou. Nezapomeňte, že ruská liga pokračuje už za pár hodin dalšími dvěma zápasy.

90+3
    Ural má míč ve své moci. Patnáct sekund před koncem ale bude Pomazan odkopávat od branky.

90+2
    Perm se snaží dohrát utkání v klidu a hlavně dost daleko od vlastní branky.

90+1
    Utkání bude nastaveno o 3 minuty.

90
    No a Ural se také mohl poprvé radovat! Hlavičku Lunga ale parádně zlikvidoval gólman Narubin na brankové čáře a zachránil tak svůj tým.

89
    Domácí mají ke konci utkání více sil a jsou nebezpečnější. Uvidíme, zda toho dokáží využít.

88
    Ural si připravil další změnu v sestavě. Poslední minutky si zahraje Shchanitsin, který nahradil Sarkisova.

87
    Erokhin se dostal až do zakončení. Z krkolomné pozice ale branku netrefil.

86
    Ural zůstává u balonu a snaží se něco vymyslet.

85
    Sarkisov se snažil vymodlit pokutový kop. Hlavní rozhodčí Kostevich byl ale neoblomný.

84
    Utkání se pomalu blíží do svého závěru a stále jsme neviděli jedinou branku.

83
    Perm stříd v dnešním utkání naposledy. Odpracováno má dnes Jakubko, kterého vystřídal Picuşceac.

81
    Ural také střídá. Tamuz nahrazuje Manucharyana.

80
    Perm podruhé vystřídal. Utkání skončilo pro Pejeva, který své místo přenechal Kamešsovi.

78
    Držení míče: 45% – 55% pro Amkar Perm.

77
    Georgiev si nedopustil nějakou slovní "pochvalu" k pomeznímu rozhodčímu a vidí žlutou kartu.