Marseille – Évian TG 2:0 (kon.) | Bastia – Valenciennes 2:0 (kon.) | Nice – Rennes 2:1 (kon.)
Remeš – Lille 2:1 (kon.) | Saint-Étienne – Guingamp 1:0 (kon.) | Toulouse – Bordeaux 1:1 (kon.)
Stade de Reims
2:1 (1:0)
Lille OSC
Sobota 17.08.2013, 20:00 • Stade Auguste-Delaune II (Reims) • Francouzská Ligue 1 Uber Eats

Je tu konec, Stade de Reims doma zaslouženě poráží favorizované Lille 2:1. Domácí vedli po poločase 1:0, to se trefil Albaek. Na 2:0 pak navýšil ve druhé půli Glombard, hosté hráli špatně většinu času utkání. Míč měli sice více na svých kopačkách, to je tak ale asi všechno.

Jediný gól Lille vstřelil těsně před koncem Baša, vyrovnat se ale favoritovi nepodařilo.

Pro dnešek je to tedy vše, příště opět na shledanou. (21:51:11)

90+3
    Mohlo být srovnáno, hlavička hráče hostů jde ale těsně nad.

90+3
    Ještě roh pro hosty...

90+2
    Dobře zasáhl Agassa, jenž pokryl přízemní centr.

90+1
    Nastavují se 3 minuty.

89
    Lille právě vstřelilo branku!
    Lille se ještě daří snížit, po úniku z levé strany vápna se podařilo MARKU BASOVI přehodit gólmana domácích.

86
    Jsou to paradoxně domácí, kdo má v posledních okamžicích šance, chybí ale přesnost v zakončení.

84
    Perfektní obranný zákrok Mandiho, míč mají domácí.

83
    Hodně nepovedená střela domácího fotbalisty, míč končí v klidné náruči Enyeamy.

82
    Dnešní duel navštívilo 14 199 diváků.

79
    Agassa stahuje vysoký míč, domácí jsou blízko překvapivému vítězství.

77
    Domácí mají míč a operují u vápna Lille.

75
    Odejde Mads Albaek a místo něj se na hřiště podívá Bocundji Ca.

73
    Souareho zakončení nebylo přesné.

70
    Střídání (Lille). Odejde Florent Balmont, příjde Ryan Mendes.

70
    Hosté zahrávali rohový kop, nic ale nevymysleli, míč vybojovali hráči Stade.

68
    Reims právě vstřelilo branku!
    Domácí zvyšují na 2:0! Střelou přes obránce na bližší tyč se prosadil CHRISTOPHER GLOMBARD, Enyeama na tvrdou ránu nedosáhl.

67
    Hra se střídáními rozkouskovala, šance jsme tak v posledních deseti minutách neviděli. Probudí se ofenziva Lille s příchodem Kaloua?