Stuttgart – Leverkusen 0:1 (kon.) | Wolfsburg – Schalke 4:0 (kon.) | W. Brémy – Augsburg 1:0 (kon.)
Freiburg – Mohuč 1:2 (kon.) | Hamburg – Hoffenheim 1:5 (kon.) | Frankfurt – Bayern 0:1 (kon.)
Mönchengladbach – Hannover 3:0 (kon.)
Borussia Mönchengladbach
3:0 (1:0)
Hannover 96
Sobota 17.08.2013, 18:30 • Borussia-Park, Mönchengladbach (kapacita 54067 míst) • Německá Bundesliga

To je ode mě pro tuto chvíli vše, přeji vám krásný zbytek večera a u dalších online přenosů na počtenou! (20:25:17)

Držení míče: 60%-40%

Sudí Drees nenastavil v dnešním utkání ani jednu minutu, nebylo ani třeba, Mönchengladbach totiž zcela jednoznačně předčil svého soupeře, vyhrál 3:0 a připisuje si tak první body do tabulky Bundesligy.

V 21. minutě se prosadil Max Kruse, další branku přidal v 54. minutě Christoph Kramer a gólový účet zápasu uzavřel v 66. minutě z pokutového kopu domácí kapitán Filip Daems.

Mužem zápasu se stal bezpochyby útočník Max Kruse, který vstřelil první, a tedy vítězný gól, na druhou branku Kramerovi přihrál a poté ještě vybojoval pokutový kop, ze kterého Daems zvýšil na konečných 3:0!

90
    Sébastien Pocognoli za další zbytečný zákrok dostává žlutou kartu.

89
    Poslední střídání domácích, Branimir Hrgota nahrazuje Patricka Herrmanna.

88
    Tentokrát si Zieler s centrovaným míčem v pohodě poradil.

87
    Utkání už se pouze dohrává, domácí hráči kombinují na útočné polovině.

85
    Druhé střídání v domácích řadách, Granita Xhaku nahrazuje Haavard Nordtveit.

84
    Nakonec je to Hoffmannovo koleno, které ale nevypadá vůbec dobře, dva členové realizačního týmu odnáší Hoffmanna rovnou do šatny, hosté tak budou muset dohrávat o desíti.

83
    Na trávníku zůstal ležet André Hoffmann, vypadá to na podvrtnutý kotník.

82
    Ter Stegen se opět bravurně ukázal, když vychytal stoprocentní tutovku Dioufovi!

81
    Hosté drží míč na útočné polovině.

79
    Na Pocognoliho vynikající centr si naskakoval Hoffmann, ter Stegen je dnes ale bezchybný.

78
    Domínguez s ter Stegenem vyřešili skvěle situaci proti dotírajícímu Dioufovi.

77
    Střídají také domácí, místo Juana Aranga nastupuje Amin Younes.

76
    Poslední střídání na straně Hannoveru, ze hry odešel Marcelo, nahradil ho Karim Haggui.

74
    Obrovská chyba Zielera, který neudržel centr z pravé strany, míč se tak dostal k volnému Arangovi, kterému dnes ale není přáno, jeho střelu totiž zastavil na brankové čáře obránce Pocognoli!

73
    Hosté oblehli své soky před jejich vlastní šestnáctkou, Pocognoliho centr našel hlavu Sobiecha, který ale tísněn nezamířil přesně.