Boston – Colorado 0:2 (kon.) | Buffalo – Columbus 1:4 (kon.) | Washington – Carolina 2:3 (kon.)
Detroit – Arizona 2:4 (kon.) | Tampa – Florida 7:2 (kon.) | Nashville – Toronto 0:4 (kon.)
Minnesota – Winnipeg 2:1 (kon.) | Edmonton – Montreal 1:4 (kon.) | Vancouver – San Jose 1:4 (kon.)
Anaheim – NY Rangers 6:0 (kon.)
Tampa Bay Lightning
7:2 (2:0, 2:1, 3:1)
Florida Panthers
Pátek 11.10.2013, 01:30NHL

57:45
    Tak ještě jedna přesilovka pro Floridu. Boyese před brankou krosčekoval Matt Carle a usedá za katrem.

56:44
    Opět na ledě pořádně vzplály emoce. Weaver si to chtěl rozdat s Hedmanem, ale pak se do toho zapletli rozhodčí a další bitku nepřipustili. Zřejmě se bude vylučovat rovnoměrně na obou stranách.

53:22
    Labrie navíc potrestán dvěma minutami za držení, nenápadný zákrok nakonec znamená přesilovku Floridy.

50:56
    Panterům navíc už začínají téct nervy. Na útočné modré čáře přišel o kotouč Winchester a vzteky přitom podrazil Malona. Po právu dostává dvě minuty.

44:57
    Marcel Goc dokonce vzápětí svůj tým oslabí. Vyhodil totiž kotouč z obranného pásma přes plexi a už sedí na trestné lavici.

27:45
    Šustrovo nahození málem zametl do poloprázdné branky Malone, ale nakonec se budou muset domácí smířit pouze s přesilovou hrou. Winchester dostává menší trest.

25:18
    Poměr sil na ledě se vyrovná. Naprosto nesmyslný zákrok předvedl Huberdeau, který doslova naskočil na Pánika ve snaze o vyhození kotouče.

24:42
    Pak ale Labrie fauloval a Panteři mohou opět pomýšlet na vyrovnání skóre. Jednu přesilovku už využít dokázali.

19:41
    Přesilovka pro Floridu. Na trestné lavici už poslušně sedí Hedman.

11:55
    První přesilová hra pro Pantery, Richard Pánik dostává dvě minuty za hru vysokou holí.

06:12
    Máme tady první vyloučení zápasu. Dravý Fin Filppula se proháčkoval hostující obranou a byl přitom faulován. Dorážející Killorn měl ještě v signalizované výhodě zajímavou možnost, ale na Markstroma už vyzrát nedokázal. Přesilová hra pro Tampu nabízí možnost k otevření skóre.Na trestné lavici sedí Mike Weaver.

Radek Barkman

Branky a nahrávky: 9. Louis (Stamkos, Purcell), 14. Stamkos (Louis, Hedman), 32. Stamkos (Louis, Malone), 36. Palát (Killorn, Bishop), 47. Filppula (Carle, Killorn), 50. Filppula (Purcell), 53. Stamkos (Salo, Purcell) – 21. Boyes (Campbell, Fleischmann), 44. Huberdeau (Gomez, Versteeg)

Tampa Bay Lightning: Bishop – Gudas, Carle, Hedman, Salo, Brewer, Šustr – St. Louis, Stamkos, Malone – Pánik, Filppula, Killorn – Purcell, Johnson, Palát – Crombeen, Thompson, Labrie.
    Florida Panthers: Markstrom (50. Clemensen) – Gilbert, Campbell, Weaver, Kulikov, Whitney, Gudbranson – Versteeg, Goc, Huberdeau – Boyes, Barkov, Fleischmann – Kopecký, Matthias, Winchester – Crabb, Gomez, Upshall.

Rozhodčí: Rooney, Hebert – Nowak, Nansen

Diváci: 19 204