Havlíčkův Brod – Strakonice 5:2 (kon.) | V.Popovice – Hr. Králové 3:4 (kon.) | SHK Hodonín – Warriors Brno 9:1 (kon.)
Litoměřice – Klatovy 6:3 (kon.) | Havířov – Poruba 2011 4:3 (1:0 po s.n.)
po s.n. (1:0)
AZ Havířov
4:3 (0:0, 2:2, 1:1)
HC RT TORAX Poruba 2011
Pátek 11.10.2013, 19:30 • K&K PNEU Aréna Havířov • Liga juniorů

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:45.

Příjemný večer s dalším hokejovým přenosem z Havířova. Dnes se zde odehraje utkání mezi nejlepšími týmy ligy juniorů Domácí AZ Havířov stojí proti letos dobře hrající Porubě.

AZ Havířov: Gabler (Slanina) – Deutsch, Weisser, Flamík, Graca, Potočný, Gawlas, Vyčesaný, Suchý, Lenomar, Caruk, Diviš, Matějek, Synek, Wolek, Šesták

HC RT TORAX Poruba: Šrámek (Maček) – Pobuta, R. Gola, Baca, Puškár, Bolek, Schwarz, Pšeja, Kaleta, Brnčal, Mišenko, Rataj, Maček D., Ryška, Holaň, Král, Havránek, Pasker.

00:01

00:08
    Velmi rychle se k puku dostal Caruk a ihned prověřil Šrámka. Brankář TORAXU uspěl.

00:30
    Havířov je na puku a točí Porubu ve třetině.

01:23
    Martin Havránek to zkusil nenápadně od mantinelu, ale Slanina puk dobře viděl.

01:54
    Puk opustil hrací plochu, bude se vhazovat po levici Slaniny.

02:21
    Deutsch šikovně potáhl kotouč a vystřelil, do střely vložil ještě hůl Matějek, ale brankář Šrámek byl dobře postavený a puk ho trefil do hrudi.

03:11
    Jedovatá střela Krále šla kousek vedle levé tyče.

04:10
    Střela Havránka byla sražena mimo branku.

04:35
    Suchý hledal přihrávkou do brankoviště spoluhráče, ale to mu nevyšlo. Na druhé straně natáhl David Maček Slaninu, ale ten zasahovat nemusel. Puk šel vedle branky.

06:15
    Slanina šel za branku zachytit puk, ale to se mu nepodařilo a hosté se málem dostali ke střele do prázdné branky, chyběla přesnost.

06:53
    Baca se už nedokázal protáhnout mezi bránící dvojicí a tak zvolil střelu do hrudi Slaniny.

08:00
    Poruba je v posledních chvílích mnohem častěji na puku v útočné třetině.

08:24
    Střela Brnčala mezi kruhy srazili obránci AZetu do ochranné sítě.

09:05
    Havránek vyslal rychlou přihrávku Brnčálovi, ale ten se neprosadil. Proti byl brankář Slanina.

09:40
    Střela Mačka Slaninovi vypadl, včas si toho všiml Weisser a puk odpálil do bezpečí.

10:10
    Velká šance Mačka bekhendem, nedal!

10:10
    Michal Vyčesaný (HAV), dvě minuty za hákování.

10:50
    Diviš se zmocnil puku po chybné rozehrávce Poruby a jel po mantinelu na Šrámka, ale byl zastaven za cenu faulu.

10:55
    Jan Puškár (POR), dvě minuty za sekání.

11:37
    A další faul hostů, tentokráte na Matějka. Petr Pšeja (POR), dvě minuty za nedovolené bránění.

12:03
    Suchý vyslal přihrávku Deutschovi, ten vystřelil z první, ale Šrámek vymrštil lapačku.

12:10
    Domácí v plném počtu. Hraje se 5 na 3.

12:31
    To už neplatí. Dominik Suchý (HAV), dvě minuty za sekání. Hraje se 4 na 3.

12:55
    Hraje se 4 na 4.

13:11
    Caruk hledal přihrávkou Flamíka na zadní tyčce, ale puk se k němu nedostal.

13:38
    Hosté v plném počtu. Zkrácená přesilovka Poruby začíná.

14:20
    Poruba si vyměňovala přihrávky až došlo k přihrávce Puškára na Krále. Druhý jmenovaný trefil pouze Slaninu.

14:31

15:01
    Suchý posunul puk ve střední třetině na Diviše, který jej zatáhl do pásma a vrátil přihrávku Lenomarovi, který vystřelil z dobré pozice mezi kruhy. Šrámek hosty podržel!

15:26
    Michal Vyčesaný (HAV), dvě minuty za krosček.

15:48
    Havířov se ubránil s velkým štěstím, puk skotačil před Slaninou.

16:20
    Caruk výborně šetří čas v útočné třetině.

17:01
    Ryška vystřelil dobrou střelu na Slaninu, k odraženému puku se dostal Pasker. Jeho dorážka šla jen kousek vedla tyčky!

17:26

17:41
    Jan Puškár (POR), dvě minuty za držení protihráče.

18:00
    Přihrávka Suchého na Synka byla myšlena dobře, ale hosté ji přečetli.

18:18
    Deutsch nastřelil puk na Šrámka, ten puk vyrazil.

18:53
    Dobrá přihrávka Slaniny až k Divišovi, ale ten nakonec neměl v zakončení potřebný čas a musel zvolit střelu, která šla mimo.

19:27
    Velmi dobrý a důležitý zákrok Slaniny proti Schwarzovi! Schwarz byl blízko a mohl dorážet, místa bylo dost, ale havířovský brankář puk lapil.

19:41

19:55
    Suchého střela v závěru třetiny letěla těsně nad brankou hostů.

20:00

20:01

20:35
    Tvrdá střela Kalety z vrcholu kruhu trefila Slaninu do ramene!

21:06
    Milan Šesták (HAV), dvě minuty za vysokou hůl.

21:16
    Pšeja to zkusil střelou od modré, ale Slanina vložil do střely hůl a vyrazil puk mimo led.

21:35
    Suchý vyhazuje...

22:05
    Poruba právě vstřelila branku!
    První využitá přesilovka Poruby. DAVID MAČEK dostal přihrávku od Rataje mezi kruhy a dokázal se střelou po ledu trefit za Slaninu.
    Asistence: Tomáš Rataj.

23:03
    Denis Brnčál (POR), dvě minuty za hrubost.

24:26
    Havířov se nemůže v přesilovce prosadit.

24:05

25:21
    Vojtěch Holaň (POR), dvě minuty za podražení. Tomáš Matějek (HAV), dvě minuty za vysokou hůl.

26:10
    Puk opustil hrací plochu.

26:49
    A hosté odskakují už na rozdíl dvou branek. Král poslal přihrávku FILIPU RYŠKOVI na modrou čáru, který zvolil střelu zápěstím a trefil se k překvapení všech pod horní tyčku.
    Asistence: Tomáš Král, Jan Pasker.

27:21
    Oba celky v plném počtu.

28:10
    Šesták přestřelil branku.

29:13
    Tomáš Mišenko se dostal do dobré pozice mezi kruhy, ale přestřelil branku!

30:37
    Rychlá akce Krále s Kaletou. Druhý jmenovaný vystřelil z kruhu, ale Slanina tento puk dokázal vyrazit do rohu.

31:11
    Tomáš Matějek zkusil střelu švihem z hranice kruhů, puk Šrámek hokejkou přizvedl za svou branku.

31:49
    Poruba byla nepřesná a píská se icing.

32:34
    Matějek se dostal až na kruh, odkud vypálil tvrdou střelu přímo do Šrámka.

33:21
    Filip Ryška se dostal do dobré pozice. Zde byl Slanina dobře postaven a puk lapil.

33:52
    Michal Vyčesaný se dostal ke střele z mezikruží, která po zákroku Šrámka šla jen těsně vedle pravé tyčce!

34:43
    Havířov právě vstřelil branku!
    Domácí Havířov se vrací do zápasu. DOMINIK SUCHÝ vystřelil z kruhu, puk se odrazil od obránce a obloučkem zapadl za Šrámka.

35:16
    Matějek se dostal ke střele z mezikruží, Šrámek puk vyrazil před sebe, kde puk srazil v jízdě nohou MICHAL VYČESANÝ.
    Asistence: Tomáš Matějek.

36:00
    David Maček trefuje tyčku!

36:11
    Jakub Schwarz (POR), dvě minuty za podražení.

37:30
    První polovinu přesilovky Havířov nic nevymyslel. Čas pomalu chýlí ke konci...

38:00

38:37
    Deutsch dostal přihrávku na modrou čáru. Zkusil vystřelit tvrdou střelu, ale trefil pouze Šrámka.

40:00

40:01

40:21
    Tomáš Král zajistil první střelu ve třetí třetině. Slanina puk lapil do lapačky.

40:32
    Na druhé straně Weisser ohrozil Šrámka.

41:00
    Jan Puškár vystřelil, puk se ještě odrazil a Slanina musel vytáhnout pohotový zákrok betonem.

41:28
    Dominik Suchý vystřelil prudkou střelu, která trefila Šrámka do masky a puk se odrazil do ochranné sítě.

41:50
    Tomáš Král z kruhu přestřelil branku!

43:54
    Z hranice kruhu vystřelil hostující Kaleta. Trefil se přímo do plastronu Šrámka.

44:06
    Domácí se poprvé dostávají do vedení. TOMÁŠ MATĚJEK skvěle využil souhry s Kamilem Lenomarem. Několikrát si vyměnili puk, ve finální fázi poslal Lenomar přihrávku přesně na zadní tyčku, kde stál volný Matějek a puk dorazil.
    Asistence: Kamil Lenomar, Jan Diviš.

45:44
    David Maček byl před Slaninou, ale puk šel těsně nad brankou!

46:46
    Suchý a Synek zkoušeli podobnou souhru jako při brance, ale nezdařila se.

46:53
    Jakub Baca (POR), dvě minuty za faul kolenem.

48:01
    Matějek a Diviš jeli na jediného obránce, vyměnili si puk, ale v koncovce situaci vyřešil obránce hostů.

48:53

49:37
    Šrámek podržel puk pod lapačkou před dojíždějícími hráči.

50:51
    Daniel Graca (HAV), dvě minuty za sekání.

51:02
    Deutsch vyhazoval puk ven ze třetiny, ale trefil obránce na modré čáře. K odraženému puku se dostal Suchý, ale v koncovce nemohl zvolit nic jiného než nepovedenou střelu.

51:26
    Hosté byly v přechodu do útočné třetiny moc horlivý – ofsajd.

52:01
    Slanina musel předvést výborný zákrok. Před dorážejícími hráči puk udržel a poté se ztrhla před brankou velká mela!

52:51

53:47
    Slanina musel krát další nebezpečnou střelu soupeře.

54:30
    David Maček zkusil střelu z velkého úhlu, která ale nemohla do branky projít.

56:07
    Matějek vyzkoušel pozornost Šrámka střelou z velké dálky.

56:36
    Diviš šla dostal ke střele, která ale šla pouze na vyrážečku Šrámka.

57:59
    Hosté chtěli dotlačit puk do branky i se Slaninou, ale ten puk udržel!

58:42
    Havířov hraje v útočné třetině a hostům se krátí čas.