Havlíčkův Brod – Strakonice 5:2 (kon.) | V.Popovice – Hr. Králové 3:4 (kon.) | SHK Hodonín – Warriors Brno 9:1 (kon.)
Litoměřice – Klatovy 6:3 (kon.) | Havířov – Poruba 2011 4:3 (1:0 po s.n.)
po s.n. (1:0)
AZ Havířov
4:3 (0:0, 2:2, 1:1)
HC RT TORAX Poruba 2011
Pátek 11.10.2013, 19:30 • K&K PNEU Aréna Havířov • Liga juniorů

V samostatných nájezdech zvítězil tým AZ Havířov.
    Autorem branky je DOMINIK SUCHÝ.

Dominik Suchý využil naznačení a zavěsil pod víko!

59:54
    Poruba právě vstřelila branku!
    Už to vypadalo, že Havířov zápas vyhraje, ale hosté využili velké chyby brankáře Slaniny, který při rozehrávce namazal puk přímo na čepel TOMÁŠI RATAJOVI, který puk dorazil.
    Bez asistence.

59:09
    Oddechový čas pro hosty.

50:51
    Daniel Graca (HAV), dvě minuty za sekání.

46:53
    Jakub Baca (POR), dvě minuty za faul kolenem.

44:06
    Havířov právě vstřelil branku!
    Domácí se poprvé dostávají do vedení. TOMÁŠ MATĚJEK skvěle využil souhry s Kamilem Lenomarem. Několikrát si vyměnili puk, ve finální fázi poslal Lenomar přihrávku přesně na zadní tyčku, kde stál volný Matějek a puk dorazil.
    Asistence: Kamil Lenomar, Jan Diviš.

36:11
    Jakub Schwarz (POR), dvě minuty za podražení.

36:00
    David Maček trefuje tyčku!

35:16
    Matějek se dostal ke střele z mezikruží, Šrámek puk vyrazil před sebe, kde puk srazil v jízdě nohou MICHAL VYČESANÝ.
    Asistence: Tomáš Matějek.

34:43
    Domácí Havířov se vrací do zápasu. DOMINIK SUCHÝ vystřelil z kruhu, puk se odrazil od obránce a obloučkem zapadl za Šrámka.

33:52
    Michal Vyčesaný se dostal ke střele z mezikruží, která po zákroku Šrámka šla jen těsně vedle pravé tyčce!

29:13
    Tomáš Mišenko se dostal do dobré pozice mezi kruhy, ale přestřelil branku!

26:49
    A hosté odskakují už na rozdíl dvou branek. Král poslal přihrávku FILIPU RYŠKOVI na modrou čáru, který zvolil střelu zápěstím a trefil se k překvapení všech pod horní tyčku.
    Asistence: Tomáš Král, Jan Pasker.

25:21
    Vojtěch Holaň (POR), dvě minuty za podražení. Tomáš Matějek (HAV), dvě minuty za vysokou hůl.

23:03
    Denis Brnčál (POR), dvě minuty za hrubost.

22:05
    První využitá přesilovka Poruby. DAVID MAČEK dostal přihrávku od Rataje mezi kruhy a dokázal se střelou po ledu trefit za Slaninu.
    Asistence: Tomáš Rataj.

21:06
    Milan Šesták (HAV), dvě minuty za vysokou hůl.

20:35
    Tvrdá střela Kalety z vrcholu kruhu trefila Slaninu do ramene!

19:27
    Velmi dobrý a důležitý zákrok Slaniny proti Schwarzovi! Schwarz byl blízko a mohl dorážet, místa bylo dost, ale havířovský brankář puk lapil.

17:41
    Jan Puškár (POR), dvě minuty za držení protihráče.

17:01
    Ryška vystřelil dobrou střelu na Slaninu, k odraženému puku se dostal Pasker. Jeho dorážka šla jen kousek vedla tyčky!

15:26
    Michal Vyčesaný (HAV), dvě minuty za krosček.

15:01
    Suchý posunul puk ve střední třetině na Diviše, který jej zatáhl do pásma a vrátil přihrávku Lenomarovi, který vystřelil z dobré pozice mezi kruhy. Šrámek hosty podržel!

12:31
    To už neplatí. Dominik Suchý (HAV), dvě minuty za sekání. Hraje se 4 na 3.

11:37
    A další faul hostů, tentokráte na Matějka. Petr Pšeja (POR), dvě minuty za nedovolené bránění.

10:55
    Jan Puškár (POR), dvě minuty za sekání.

10:10
    Michal Vyčesaný (HAV), dvě minuty za hákování.

10:10
    Velká šance Mačka bekhendem, nedal!

09:40
    Střela Mačka Slaninovi vypadl, včas si toho všiml Weisser a puk odpálil do bezpečí.

03:11
    Jedovatá střela Krále šla kousek vedle levé tyče.

Josef Nudera

Branky a nahrávky: 35. Suchý (Diviš, Deutsch), 36. Vyčesaný (Matějek), 45. Matějek (Lenomar, Diviš), rozh. náj. Suchý – 23. Maček (Rataj), 27. Ryška (Král, Pasker), 60. Rataj

AZ Havířov: Slanina (Gabler) – Deutsch, Weisser, Flamík, Graca, Potočný, Gawlas, Vyčesaný, Suchý, Lenomar, Caruk, Diviš, Matějek, Synek, Wolek, Šesták
    HC RT TORAX Poruba 2011: Šrámek (Maček) – Pobuta, R. Gola, Baca, Puškár, Bolek, Schwarz, Pšeja, Kaleta, Brnčal, Mišenko, Rataj, Maček D., Ryška, Holaň, Král, Havránek, Pasker