Třinec – Vítkovice 2:4 (kon.) | K. Vary – Kometa Brno 2:3 (po pr.) | Plzeň – Mountfield HK 2:0 (kon.)
Liberec – Zlín 0:4 (kon.) | Kladno – Chomutov 1:2 (kon.) | Litvínov – Slavia 1:0 (2:0 po s.n.)
Pardubice – Sparta 3:5 (kon.)
Rytíři Kladno
1:2 (0:1, 0:0, 1:1)
Piráti Chomutov
Neděle 01.12.2013, 17:30 • ČEZ Stadion, Kladno • Tipsport extraliga

59:09
    David Růžička (KLA) 2 minuty za faul kolenem + osobní trest do konce utkání.

53:20
    Kladno právě vstřelilo branku!
    Konečně to MILOSLAVU HOŘAVOVI vyšlo. Hlaváč od čáry našel domácího střelce, který si připravil puk a poslal ho za Martina Růžičku. Asistence: Pavel Patera, Jan Hlaváč.

48:56
    David Růžička trefuje z vrcholu kruhu tyč. Domácí dnes prostě nemají štěstí.

47:48
    Luboš Bartečko (CHM) dostává dvě minuty za zdržování hry.

46:56
    Josef Straka ujížděl do brejku a z mého pohledu se i teď jednalo o faul. Kalivoda to tak ale neposoudil, takže se bude vhazovat před Cháberou.

46:09
    Piráti právě vstřelili branku!
    Domácí publikum se bouří kvůli neodpískanému zákroku na Douderu. To ale nic nemění na tom, že hosté dávají důležitý druhý gól. Bartečko vybojoval puk za brankou a našel na vzdálenější tyči DAVIDA HRUŠKU, hrdinu dnešního utkání. Asistence: Luboš Bartečko.

43:28
    Vybojoval ale faul. Marek Černošek (KLA) dostává dvě minuty za hákování.

43:22
    Bartečko mohl potresta Černoškovu chybu, ale v brejku trefil tyč.

36:47
    Libor Procházka (KLA) dostává dvě minuty za nedovolené bránění. Nutno dodat, že chvíli předtím pustili čároví jednoznačný icing.

24:12
    Zbytečný útočný faul Marka Bomersbacka (CHM), který dostává dvě minuty za držení.

23:24
    Miloslav Hořava spálil obrovskou šanci, když si roztáhl Martina Růžičku, ale poté ho trefil do betonu.

21:13
    Jaroslav Mrázek (CHM) dostává dvě minuty za podražení.

19:06
    Druhá tyč Kladna, pro změnu zblízka jí orazítkoval Bajaruns.

17:46
    Jaroslav Mrázek (CHM) dostává dvě minuty za nedovolené bránění.

13:51
    DAVID HRUŠKA vybruslil nikým neatakován z rohu hřiště a trefil na přední tyč. Chábera nemá úplně čisté svědomí a hosté se ujímají vedení. Asistence: Štěpán Hřebejk.

08:39
    David Růžička vyrobil hrubku, po které dostal puk před branku Bartečko. Hostující forvard ale netrefil branku z bezprostřední blízkosti.

07:56
    Miloslav Hořava po buly trefuje tyč!

04:44
    David Růžička (KLA) dostává dvě minuty za podražení.

01:32
    Rychlá přesilová hra pro Kladno. Dvě minuty za sekání dostává Martin Šagát (CHM).

Michal Sobotka

Branky a nahrávky: 54. M. Hořava (Patera, Hlaváč) – 14. Hruška (Hřebejk), 47. Hruška (Bartečko)

Rytíři Kladno: Chábera (Cikánek) – Černošek, D. Růžička, P. Hořava, Jankovič, Procházka, Doudera, Kolařík – Kuchler, Patera, M. Hořava – Machač, Dragoun, Rudovský – Hlaváč, Dalecký, Bajaruns – Šilhavý, Lukáč, Strnad.
    Piráti Chomutov: M. Růžička (Hanuljak) – Pulpán, Novák, Mrázek, Krstev, Trefný, Rutta, Šulák – Hřebejk, Bartečko, Hruška – Kubinčák, J. Straka, Bombersback – Šagát, Divíšek, Sikora – Račuk, Kämpf, Hlava.

Rozhodčí: Fraňo, Kalivoda – Bláha, Kostka