Boston – Columbus 3:1 (kon.) | Montreal – Toronto 4:2 (kon.) | Florida – Pittsburgh 1:5 (kon.)
New Jersey – Buffalo 1:0 (po pr.) | NY Islanders – Washington 2:3 (po pr.) | Nashville – Philadelphia 2:3 (0:1 po s.n.)
Arizona – Chicago 2:5 (kon.) | Colorado – Minnesota 3:2 (1:0 po s.n.) | Los Angeles – Calgary 1:2 (kon.)
San Jose – Anaheim 4:3 (1:0 po s.n.) | Carolina – Vancouver 2:3 (kon.) | Ottawa – Detroit 2:4 (kon.)
po s.n. (0:1)
Nashville Predators
2:3 (1:1, 0:0, 1:1 - 0:0)
Philadelphia Flyers
Neděle 01.12.2013, 02:00 • Bridgestone Arena, Nashville • NHL

V samostatných nájezdech zvítězil tým Philadelphia Flyers.
    Jako jediný se tedy v nájezdech prosadil zkušený VINCENT LECAVALIER a jinak v zápase ne moc viditelný hráč tak rozhodl o bonusovém bodu pro Flyers.

Vincent Lecavalier si před Mazancem přibrzdil a poslal puk přesně pod břevno.

64:29
    WIlson uháněl zcela sám na Masona a mohl rozhodnout. Brankář hostí ale přečetl jeho kličku do bekhendu a svůj tým drží ve hře.

62:29
    Po zmatcích v obraně hostí pálil z pravého kruhu WIlson, Mason se ale skvěle přemístil a vyrážečkou zastavil puk.

59:28
    Podobná situace na druhé straně, Jonec našel před brankou Legwanda, který ale také z voleje nepropálil Masona.

58:53
    Voráček se po pasu zpoza branky ocitl sám před Mazancem, v českém souboji ale volejem skulinku nenašel.

56:20
    Oddechový čas pro hosty. Ti si uvědomují, že můžou rozhodnout o výsledku utkání.

55:35
    Teď je tu ale pro domácí komplikace. Gaustad vyhodil puk z obranného pásma mezi diváky a musí odjet na trestnou lavici.

53:07
    Philadelphia právě vstřelila branku!
    A zvýšené úsilí přineslo hostům ovoce. Výborně se předvedl slovenský obránce Meszároš, který zatáhl puk hluboko do útočné třetiny a předložil ho před branku na osamoceného SEANA COUTURIERA, který už dokázal nasměrovat puk do odkryté sítě. Asistence: Andrej Meszároš, Steve Downie.

45:05
    Nashville právě vstřelil branku!
    Poprvé v utkání se Nashville ujímá vedení. COLIN WILSON s Mike Fisherem jeli dva na jednoho a prvně jmenovaný naznačil přihrávku, aby následně šikovnou bekhendovou střelou našel skulinu ve výstroji Masona. Zápas tak dostává novou zápletku. Asistence: Gabriel Bourque, Ryan Ellis.

42:22
    Pokus Girouxe, prudká rána z levého kruhu, naopak zamířil přímo do levé tyčky.

41:46
    Teprve podruhé v utkání se vylučuje na domácí straně. Za nedovolené bránění je trestán David Legwand.

38:15
    Páté vyloučení na straně Flyers v zápase. Za držení je na dvě minuty trestán Braydon Coburn.

34:47
    Couturier našel mezi kruhy rozjetého Reada, který vyslal na Mazance prudkou bombu, kterou český gólman dokázal vyrazit.

30:13
    Před Wilsonem se po Cullenově pasu na chvíli zjevila úplně prázdná branka, domácí forvard ale nedokázal zpracovat prudký pas, který k němu mířil.

29:32
    Hornqvista při střele z mezikruží hákoval Mark Streit a domácí si tak zahrají čtvrtou přesilovku v zápase.

26:23
    Josiho ránu krotil Mason na několikrát a tak vznikla v jeho blízkosti drobná mela, za kterou se bude vylučovat na straně hostí. Za hrubost je trestán Coburn.

17:49
    Jenže přesně po minutě je srovnáno! Hornqvist zpoza branky nabil na levý kruh MIKEU FISHEROVI, který lehce potáhl puk, zamířil, a přesně trefil skulinu mezi betony Masona. Najednou to tedy začalo padat. Asistence: Patric Hornqvist.

16:49
    Přestože Nashville byl doposud lepším týmem, do vedení jdou hosté. Jakub Voráček při rychlém útoku přenechal chytře puk CLAUDU GIROUXOVI, který mohutně napřáhl, zavřel oči a napálil puk přesně pod břevno Mazancovy branky. Podle oficiálního zápisu si ale přihrávku český útočník nezapíše. Bez asistence.

14:34
    A naopak do čtyř jdou Flyers. Špatně totiž vystřídali a hráli v příliš mnoha hráčích.

13:04
    Po Girouxově střele z levého kruhu zůstal puk ležet v brankovišti za Mazancem, po puku se tak hladově vrhali Voráček se Simmondsem. Český gólman ale nakonec puk zalehl a s pomocí obránců situaci vyřešil.

12:32
    Až příliš důrazný byl u brankoviště Flyers domácí útočník Hendricks a dostává dvě minuty za krosček.

10:28
    Wilson dostal pas zpoza branky, proti jeho voleji se ale bleskově přemístil Mason a dokázal lapit i následnou dorážku stejného hráče.

07:25
    Nashville si zahraje první přesilovku, za hákování je na dvě minuty vyloučen Brayden Schenn.

06:49
    Naopak Philadelphia opět zničehonic hrozí. Od levého mantinelu se až před Mazance prodral Hall, zblízka ale nenašel mezeru u bližší tyčky.

02:33
    Smith s Cullenem jeli dva na jednoho. Prvně jmenovaný nic nevymýšlel a z pravého křídla ostře vypálil. Mířil však jen na hrudník Masona. Každopádně už jsme viděli gólové šance na obou stranách.

01:43
    Zničehonic se v první velké šanci po nepřesné rozehrávce domácích objevil před Mazancem osamocený Read. Český brankář ale přečetl jeho forhendovou kličku a puk zastavil.

David Nekvinda

Branky a nahrávky: 18. Fisher (Hornqvist), 46. Wilson (Bourque, Ellis) – 17. Giroux, 54. Couturier (Meszároš, Downie), rozh. náj. Lecavalier

Nashville Predators: Mazanec (Hutton) – Jones, Josi, Bartley, Ellis, Ekhölm, Piskula – WIlson, Fisher, Hornqvist – Nyström, Legwand, Stalberg – Spaling, Cullen, Bourque – Smith, Gaustad, Hendricks.
    Philadelphia Flyers: Mason (Emery) – Coburn, Timonen, Streit, Grossman, Meszároš, Schenn L. – Voráček, Giroux, Hartnell . Simmonds, Lecavalier, Schenn B. – Downie, Couturier, Read – Rinaldo, Hall, Raffl

Rozhodčí: LaRue, Morton – Ammel, MacPherson