Čeljabinsk – Omsk 1:2 (kon.) | Magnitogorsk – Barys 3:4 (0:1 po s.n.) | Ufa – Jekatěrinburg 1:3 (kon.)
Nižněkamsk – Chanty-Mansijsk 4:0 (kon.) | Riga – Mytišči 1:2 (kon.)
Traktor Čeljabinsk
1:2 (0:1, 1:0, 0:1)
Avangard Omsk
Neděle 01.12.2013, 12:00 • Traktor Arena, Čeljabinsk (kapacita 7500 míst) • KHL

58:45
    Avangard právě vstřelil branku!
    To je pohroma pro domácí, kteří byli ve třetí třetině sice lepším týmem, necelé dvě minuty před koncem ale inkasují s velkou pravděpodobností rozdílovou branku! Prosadil se SERGEJ KALININ! Asistence: Denis Kuljaš a Sergej Kosticyn.

38:31
    Čeljabinsk právě vstřelil branku!
    Tak jsem to s těmi bídnými dnešními přesilovkami asi zakřikl. Domácí totiž nakonec svou početní výhodu využívají, MAXIM KONDRATĚV si s pukem sjel od modré čáry až do mezikruží a parádní svižnou střelou nedal Mezinovi žádnou šanci! Asistence: Jan Bulis a Andrej Kosticyn.

13:04
    Hosté svou krátkou přesilovku ale rychle využívají! Tvrdá rána DENISE KULJAŠE od modré čáry skončila až v brance! Asistence: Dmitrij Sjomin.

Adam Lacek

Branky a nahrávky: 39. Kondratěv (Bulis, A. Kosticyn) – 14. Kuljaš (Sjomin), 59. Kalinin (Kuljaš, S. Kosticyn)

Traktor Čeljabinsk: Garnett (Fokin) – Bondarev, Kondratěv, Borodkin, Rjabykin, Katičev, Artamonov, Klimontov, Chlystov – Čistov, Bulis, Kuzněcov – Dugin, Kontiola, A. Kosticyn – Andr. Popov, Glinkin, Kokujov – Osnovin, Mokin, Valejev
    Avangard Omsk: Mezin (Kostin) – Kuljaš, Pivcakin, Baranka, Blaťák, Ljamin, Gončarov, Poleščuk – Růžička, Sjomin, S. Kosticyn – Alex. Popov, Pěrežogin, Kazakov – Kurjanov, Širokov, Ivanov – Žerebcov, Kalinin, Pjanov – Berdnikov

Rozhodčí: Bělov, Buturlin – Palej, Maťjuša

Diváci: 7500 (vyprodáno)