Jihlava – Most 6:3 (kon.) | Kadaň – Olomouc 5:4 (po pr.) | Třebíč – Havlíčkův Brod 4:1 (kon.)
Havířov – Benátky n/J 1:9 (kon.) | Beroun – Ústí n/L 3:2 (kon.) | Litoměřice – Mladá Boleslav 2:3 (kon.)
Šumperk – Motor ČB 3:4 (kon.)
HC Stadion Litoměřice
2:3 (1:1, 1:2, 0:0)
BK Mladá Boleslav
Středa 22.01.2014, 18:00 • Kalich Arena • 1. liga (ČR)

60:00
    Konec zápasu. (20:26:50)

59:53
    Střelu Mikulíka kryje Přikryl.

58:59

58:40
    Vyloučení domácích, 2 minuty za hákování dostává Jaroslav Hašek. Trest odpykává Tomáš Rubeš.

57:49
    Domácí hrají v plném počtu a hosté ve čtyřech hráčích v poli.

56:59
    Vyloučení hostů, 2 minuty za faul kolenem dostává Pavel Musil.

55:49
    Vyloučení na obou stranách, 2 minuty za vysokou hůl dostávají Jakub Šulc a Zdeněk Kubica.

55:25
    Po velmi dobrém a aktivním vstupu domácích do třetí třetiny jsou nyní aktivnějším týmem hosté.

54:30
    Pabiškovu střelu z prostoru mezi kruhy vyrazil Přikryl.

54:03
    Jarůšek přihrál Starému, který měl před sebou odkrytou klec, ale trefil pouze horní tyčku.

53:10
    Nouza z podobné pozice jako Musil opět netrefuje branku.

52:25
    Chlapík projel mezi třemi hráči, až Jindra mu dokázal kotouč vypíchnout.

51:10
    Musil pálí z velmi dobré pozice mimo Přikrylovu svatyni.

Dnešní utkání sleduje 1420 diváků.

49:30
    Žovinec nebezpečným nahozením zaměstnal Valenta.

48:05
    Žovinec zkušeně vyhazuje obloučkem do útočného pásma, aby celé pětka mohla v klidu vystřídat.

47:10
    Hosté kombinovali v útočném pásmu, následně Jarůšek nabil Starému, který trefil pouze připraveného Přikryla.

45:40
    Jidrovu střelu vyrazil Přikryl pouze na volného Klimentu, který trefil jenom tyčku a následně Jarůšek přehodil kotouč přes Přikrylova záda ven z branky.

Michal Sabó

Miroslav Kejmar

Branky a nahrávky: 14. Hrbas (Šulc, Čermák), 32. Hašek (Míka) – 15. Jarůšek (Klimenta, Broš), 27. Nouza (Mikulík, Pabiška), 38. Toman (Němeček, Broš)

HC Stadion Litoměřice: Přikryl (Král) – Šulc, Hrbas, Míka, Husák, Drábek, Žovinec, Málek, Kolář – Čermák, Koudelka, Suja – Novák, Hašek, Chlapík – Budínský, Bajaruns, Škop – Doležal, Rubeš.
    BK Mladá Boleslav: Valent (Will) – Němeček, Toman, Ovčačík, Jindra, Meland, Bohunický, Kurka – Nouza, Mikulík, Pabiška – Jarůšek, Broš, Klimenta – Marek, Vrbata, Kubica – Lenc, Starý, Musil.

Rozhodčí: Souček – Šperl, Zíka.