Spišská N. Ves – Michalovce 7:3 (kon.) | Prešov – Prievidza 8:4 (kon.) | Topoľčany – Bardejov 5:6 (kon.)
Pov. Bystrica – Senica 3:2 (kon.) | Detva – Trnava 2:3 (kon.)
HC Topoľčany
5:6 (3:3, 1:0, 1:3)
HK Bardejov
sk Středa 22.01.2014, 17:30 • Zimný štadión Topoľčany • 1. liga (SR)

Je za nami ďalšie stretnutie prvej hokejovej ligy v ktorej líder z Bardejova iba s odretými ušmi zdolal domáce Topoľčany pričom ešte 3 minúty pred koncom prehrávali hostia o gól no nakoniec stihli nepriaznivý stav zvrátiť a domov si odvážajú 3 body. To je odomňa na dnes všetko ja vám ďakujem za pozornosť a prajem pekný zvyšok večera. (19:40:00)

60:00

59:40
    Bardejov dal gól!

Bardejov bleskovo využil presilovú hru a zrejme tak hostia zvrátili skóre definitívne na svoju stranu. MARCEL BALÁŽ uzatvoril hattrick keď sa sám uvoľnil spoza brány a zakončil presne k tyči. Asistencie: Milan Takáč, Ondrej Gmitter.

59:22
    Vo veľkej šanci dokázal Valentínovi zabrániť Roman Guričan iba faulom a tak si odpyká 2 minúty za podrazenie.

57:54

Bardejov sa nakoniec vyrovnania dočkal. Mihalík si pripísal pri tomto góle už svoj 4tí bod v dnešnom stretnutí proti bývalému zamestnávateľovi. Od mantinelu nahral MARCELOVI BALÁŽOVI a ten potom čo sa uvoľnil zakončil presne pomedzi Halgašove betóny. Asistencia: Jozef Mihalík.

55:05
    Hostia síce držia domáci pod tlakom ale tí dobre bránia a nepúšťajú Bardejovčanov k strele.

52:11
    Rozbehnutého Mihalíka obrana domácich síce nezastavila ale Halgaša tento krát neprekonal na dva krát ani on. Zákrok Halgaša proti dorážke bol azda jeho najlepší pretože Mihalík už sa tešil z gólu no domáci brankár v poslednej sekunde pri páde zasiahol lapačkou.

51:47
    Hosťujúci Hajnik sa pokúsil presadiť sám ale strela ku ktorej sa dostal mierila iba priamo do stredu brány.

51:40
    Matisova zúfala strela z uhla skončila bez teču až na ochranne sieti.

50:44
    Raček prihrával Dobrému, puk sa až k nemu nedostal ale takmer zaskočil nepripraveného Blažíčeka.

48:52
    Topoľčany dali gól!

Domáci využitou presilovkou strhávajú vedenie opäť na svoju stranu.
    Potom čo Košecký dotiahol puk do útočného pásma prihral na modrú voľnému ADRIÁNOVI KOLNÍKOVI a ten využil voľný priestor pred sebou a prepálil brankára hostí. Asistencie: Dávid Košecký, Ivan Raček.

48:04
    Martin Hajnik si odpyká 2 minúty za podrazenie.

46:30

Hostia sa po veľkom tlaku nakoniec vyrovnania dočkali. Takáč naznačil strelu avšak prihral voľnému JOZEFOVI MIHALÍKOVI a na jeho strelu do poloodkrytej brány už Halgaš nemal nárok. Asistencie: Milan Takáč, Ondrej Gmitter.

45:54
    Raček sa pri prieniku popri mantinely uvoľnil prihral voľnému Dobrému ale proti jeho strele stála dobre postavená lapačka Blažíčeka.

45:06
    Hudec tvrdou strelou spoza modrej Blažíčeka nezaskočil.

43:15
    Halgaš zostáva stále nepriestrelný tento raz ho neprekonal Dancsák strelou ani následnou dorážkou.

42:20
    Dobrý strelou z veľkého uhla Blažíčeka neprekvapil.

41:01
    Domáci si žiadnu šancu nevytvorili a hostia hrajú v plnom počte.

40:01
    Začala sa tretia tretina.

Druhá tretina už taká bohatá na góly nebola ale stále sme sa mali načo pozerať. Topoľčany po dvoch tretinách vedú s lídrom tabuľky, uvidíme či sa im to podarí udržať aj po tej poslednej.

Danny

Branky a nahrávky: 2. Hudec (Mihálik), 9. Raček (Tvrdík), 17. Kolník (Dobrý, Hudec), 31. Drahovský (Káčer, Tvrdík), 49. Kolník (Košecký, Raček) – 3. Baláž (Gmitter, Mihalík), 6. Mihalík, 7. Hričina (Vaško), 47. Mihalík (Takáč, Gmitter), 58. Baláž (Mihalík), 60. Baláž (Takáč, Gmitter)

HC Topoľčany: Hippík – Guričan, Kutňanský, Kolník, Sluka, Bystričan, Chromý – Tvrdík, Drahovský, Káčer – Raček, Dobrý, Košecký – Barčák, Mihálik, Hudec – Chlapovič
    HK Bardejov: Andreanin – Krčula, Takáč, Hopkovič, Kramár, Valentín, Polaček, Slimák, Chovan – Gmitter, Mihalík, Baláž – Vaško, Belušár, Hričina – Hajnik, Dancsák, Šimčák – Matis, Chovan, Česelka

Rozhodčí: Štefik – Farkaš, Frimmel