Spišská N. Ves – Michalovce 7:3 (kon.) | Prešov – Prievidza 8:4 (kon.) | Topoľčany – Bardejov 5:6 (kon.)
Pov. Bystrica – Senica 3:2 (kon.) | Detva – Trnava 2:3 (kon.)
HK Detva
2:3 (0:2, 1:0, 1:1)
HK Gladiators Trnava
sk Středa 22.01.2014, 18:00 • ZŠ Detva • 1. liga (SR)

Pekný večer z Detvy Vám ešte praje Marek Antalík. (20:20:47)

Stretnutie je na konci. Napokon sa podarilo Gladiátorom z Trnavy zdolať medvede z Detvy na ich ľade tesne, ale predsa 2:3. O góly v poslednej tretine sa postarali. Najprv domáci Marek Hataš, keď v 43 minúte vyrovnával na 2:2, ale o výsledku rozhodol v 53 minúte Martin Baran.

60:00

59:35
    Hostia sa pokúsili trafiť prázdnu bránu, ale je to len zakázané uvolnenie.

59:25
    Orčík je na hráčskej lavici domáci hrajú v power – play.

59:25
    Dolovanie puku v bránkovsku Hálu domácim nevyšlo hra je prerušená.

59:04
    Strele Tepera bola zblkovaná.

58:14
    Hostia hrajú v plnom počte.

58:01
    Začali sa záverečné dve minúty tretej tretiny.

57:58
    Hostia po buly v obrannom pásme vyhodili puk cez všetky čiary.

57:55
    Oddychový čas domácich.

57:55
    Domáci majú ešte 19 sekúnd možnosť hrať v presilovej hre.

57:23
    Michal Kluka dostáva 10 minutový osobný trest.

57:12
    Hostia sú v štvorici. Kluka je na ľade.

56:20
    Domáci obrancovia na modrej si nerozumeli a stratili puk a pásmo.

56:14
    Oddychový čas hostí.

56:14
    Domáci budú hrať presilovku 5 na 3.Trvať bude 58 sekúnd potom, čo Pavol Poláček odchádza na trestnú lavicu.

55:12
    Trnava bude hrať v oslabení. Po faule vysokou hokejkou na Trochtu dostal Michal Kluka dve minúty.