Jihlava – Most 6:3 (kon.) | Kadaň – Olomouc 5:4 (po pr.) | Třebíč – Havlíčkův Brod 4:1 (kon.)
Havířov – Benátky n/J 1:9 (kon.) | Beroun – Ústí n/L 3:2 (kon.) | Litoměřice – Mladá Boleslav 2:3 (kon.)
Šumperk – Motor ČB 3:4 (kon.)
Sportovní klub Kadaň
5:4 (0:1, 2:2, 2:1 - 1:0)
HC Olomouc
Středa 22.01.2014, 17:301. liga (ČR)

To je ode mě z Kadaně vše. Přeji Vám hezký zbytek středečního večera. (20:04:35)

Kadaň poráží druhý tým tabulky 5:4. Půl minuty před koncem prodloužení se prosadil Karel Ton, který tak vstřelil Kadani plusový bodík navíc.

64:28
    Kadaň právě vstřelila branku!
    Domácí hokejisté získává plusový bod navíc. Půl minuty před koncem prodloužení prostřelil Vošvrdu KAREL TON. Asistence: Jakub Trefný, Petr Jíra.

64:02
    Započala poslední minuta prodloužení.

63:08
    Jakub Novák se dostal k bekhnedovému pokusu, Vošvrda drží.

62:33
    Staňkovu tečovanou střelu Strmeň raději přikryl.

61:55
    Hromas se dostal až před Vošvrdu, ale ani nadvakrát ho nedokázal překonat.

61:29
    Olomouc je nastěhována v okolí Strmeňovy branky.

60:01

Poslední třetinu vyhrává Kadaň 2:1, celkový výsledek je 4:4. Takže o výsledku musí rozhodnout prodloužení.

60:00

59:48
    Domácí kontrolují kotouč a nikam se už výrazně neženou.

59:06
    Hra bez brankáře přináší Kadaní vyrovnávací čtvrtou branku z hole ROMANA PROŠKA, který prostřelil Vošvrdu střelou od modré čáry. Asistence: Petr Jíra.

58:30
    Strmeň zůstává na střídačce.

58:30
    Oddechový čas pro domácí.

58:15
    Strmeň rozehrál kotouč na hůl olomouckých hráčů, kteří byli na chvilku usazeni před jeho brankou.

57:45
    Hráči Olomouce se vystavili do ofsajdu.

Marcel Holl

Branky a nahrávky: 27. Gajovský (Chlouba, Trefný), 30. Gajovský (Jíra, Trefný), 45. Gajovský (Ton), 60. Prošek (Jíra), 65. Ton (Trefný, Jíra) – 11. Knotek (Drtil, Vodný), 36. Herman (Kucharczyk), 39. Růžička (Staněk, Vodný), 52. Herman (Kucharczyk)

Sportovní klub Kadaň: Strmeň (Kaššák) – Opalek, Pavlas, Prošek, Stehlík, Trefný, Szakal, Kopáč – Hromas, Kůs, Gajovský – Ton, Hanták, Jíra – Jakub Novák, Chlouba, Hammerbauer – Chrpa, Lukáš Novák, Mainer – Hlava
    HC Olomouc: Vošvrda (Halász) – Cartelli, Ondrušek, Jaroměřský, Janáček, Drtil, Kadela, Staněk, Foltýn – Diviš, Matúš, Kindl – Kucharczyk, Růžička, Selingr – Heža, Herman, Crhák – Rác, Knotek, Vodný

Rozhodčí: Lukáš Bejček – Jiří Rozlílek, Roman Hynčica