Jihlava – Most 6:3 (kon.) | Kadaň – Olomouc 5:4 (po pr.) | Třebíč – Havlíčkův Brod 4:1 (kon.)
Havířov – Benátky n/J 1:9 (kon.) | Beroun – Ústí n/L 3:2 (kon.) | Litoměřice – Mladá Boleslav 2:3 (kon.)
Šumperk – Motor ČB 3:4 (kon.)
Medvědi Beroun 1933
3:2 (1:0, 0:0, 2:2)
HC Slovan Ústí nad Labem
Středa 22.01.2014, 18:00 • Zimní stadion Beroun • 1. liga (ČR)

A je dobojováno. Medvědi si nejdříve vypracovali třígólové vedení, ale Ústí nesložilo zbraně a ještě zdramatizovalo zápas. Nakonec ale domácí v závěru udeřili těsný výsledek a zvítězili tak již potřetí za sebou na domácím ledě. (20:24:03)

60:00

59:43
    Střela Hrdela skončila opět na tyči opuštěné klece.

59:31
    Ústí to zkouší znovu bez gólmana.

59:00
    Ústí hraje v pěti s brankářem v poli.

58:52
    Ústečtí Lvi právě vstřelili branku!
    Hosté snižují na rozdíl jedné branky! Po rychlé akci hned po buly se puk dostal před branku ke zcela volnému MARKOVI LOSKOTOVI, jenž jen v pohodě zasunul puk pod padajícím Cikánkem do branky. Asistence: Jaroslav Roubík, Jakub Grin.

58:40
    Po icingu Medvědů se hra přesunula opět před Cikánka.

58:30
    Střela Vrdlovce z velké dálky skončila na tyči hostující opuštěné branky!

58:00
    Hrají se poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:01
    Medvědi stále drží puk u hostující branky.

56:08
    Domácí přesunuli hru do třetiny Ústí a hostům tak ubývá cenný čas.

55:41
    Medvědi se již spíše soustřeďují na důslednou obranu a pouze vyhazují puky do středního pásma.

55:10
    A znovu další zákrok si připisuje gólman Medvědů, tentokrát proti střele od modré čáry.

54:51
    Brankář Cikánka nahozený puk ze středu hřiště raději podržel ve své lapačce.

54:22
    Lvi snižují na rozdíl dvou branek! Rychlou přímočarou akci Ústí zakončil přesnou střelou za zkoprnělého Cikánka hostující MAREK LOSKOT. Asistence: Jan Alinč, Zbyněk Sklenička.

53:59
    Trenér Petr Novák si bere oddechový čas pro svůj tým

Branky a nahrávky: 5. Petruška (TS), 46. Strnad (Hrdel, Vrdlovec), 48. Petruška (Babka, Třetina) – 55. Loskot (Alinč, Sklenička), 59. Loskot (Roubík, Grin)

Medvědi Beroun 1933: Cikánek (Šimboch) – Špelda, Kužel, Chalupa, Jebavý, Tverďák, Gutwld, David Sklenička – Strnad, Hrdel, Vrdlovec – Petruška, Babka, Třetina – Půlpán, Kubeš, Markulinec – Malý, Matějka, Stromko
    HC Slovan Ústí nad Labem: Dlouhý (Petrásek) – Smetana, Grin, Černý, Broš, Vaněk, Holomek, Zbyněk Sklenička – Loskot, Alinč, Přeučil – Tůma, Roubík, Rod – Baránek, Hanzl, Vávra – Videlka, Merta, Pořický – Dostálek

Rozhodčí: Zubzanda – Gerát, Hynek