Bardejov – Pohronie 2:1 (kon.) | Podbrezová – Trnava B 2:0 (kon.) | Šamorín – R. Sobota 2:0 (kon.)
Šaľa – Dubnica 0:1 (kon.) | Michalovce – L. Mikuláš 0:1 (kon.)
FC ŠTK 1914 Šamorín
2:0 (1:0)
MŠK Rimavská Sobota
sk Sobota 05.04.2014, 15:30 • Samorin - Pomle • MONACObet liga

90
    Pred zaverom upravuje stav duelu VILKOVSKÝ! ktorý sa dosta vo velkom vápne n dostrel brany a prekonal Michaleka.

84
    Za faul n protihrača videl Marušin žlte napomenutie.

79
    Trener Hyll, stahuje z hry autora golu, po ktorom sa dostal do troch Tutoviek, ktorè nepremenil, aj preto dnes skončil, nahradil ho Čemba.

77
    Kutlik umrel na krasu, lopty sa len zriedka kedy dotkol. Vymena v zavere duelu, prinesie zvrat?

69
    Pončakovi dnes nešlo, preto v dnešnom stretnuti konči

68
    TUBONEMI sa vie dostaťdo šance ako v tomto pripade, no jeho myslenie smerom k bráne je absolútne jalovè. Dnes už nepremnisl tri Tutovky.

65
    V prvom polčase sa iba zriedkavo dosla Kobol k lopte, v druho polčase neviditelný, aj preto prišlo jeho triedanie.

60
    Za faul zozadu videl bez mihnutia oka rozhodcu Marhefkučervenú kartu Valovčan.

57
    Krišťan bol celkom neviditelnýmv domácej zostave aj preto dneskončí.

57

43
    Bliži sa koniec prvèho polčasu v ktorom padol doposial jeden gól, na dalši sa čaká, a takmer sme sa dočkali Tubonemi to pokašlal ako sa len dalo v tutovke neprekonal Micaleka.

18
    Prva priama strela na branu a čuduj sasvete domáci vedu ojedengol.Autorom golu TAMUNOIBITION