Boston – Columbus 1:3 (kon.) | Buffalo – Philadelphia 3:4 (kon.) | Montreal – NY Islanders 6:4 (kon.)
Ottawa – Carolina 2:3 (kon.) | Detroit – Nashville 5:2 (kon.) | Tampa – Colorado 3:2 (2:1 po s.n.)
Florida – Edmonton 2:3 (0:1 po s.n.) | St. Louis – Toronto 3:0 (kon.) | Dallas – Washington 5:4 (kon.)
Minnesota – Arizona 3:1 (kon.) | San Jose – Calgary 3:4 (po pr.) | Los Angeles – Anaheim 2:3 (0:1 po s.n.)
Pittsburgh – NY Rangers 2:5 (kon.)
Pittsburgh Penguins
2:5 (1:2, 0:2, 1:1)
New York Rangers
Neděle 18.01.2015, 18:30 • Consol Energy Center, Pittsburgh • NHL

46:56
    Vyloučení Pittsburghu. Dvě minuty za podražení je nucen odsedět za katrem Beau Bennett (PIT). Početní výhoda pro Rangers.

35:42
    Dvě minuty za hákování míří pykat domácí Simon Despres (PIT). Bude doufat, že jeho tým neinkasuje ve druhé třetině další branku.

31:50
    Nová nepříjemnost pro domácí výběr. Dvě minuty za držení už míří na dvě minuty odsedět Tučňák David Perron (PIT).

24:45
    Vyloučení na domácí straně. Týmový trest za vyhození puku mimo kluziště a tím pádem zdržování hry odpyká Paul Martin.

17:43
    Malou chvíli se bude hrát hostující přesilovka pět na tři. Za chvíli se Ehrhoff vrátí do hry, ale za katr nyní odjíždí za krosček Paul Martin.

15:50
    Je tu ale také vyloučení domácího hokejisty. Christina Ehrhoff (PIT) inkasuje dvě minuty za oslabení.

14:25
    Už třetí vyloučený hokejista New York Rangers v první třetině. Chris Kreider (NYR) ke své nelibosti dostává trest za nedovolené bránění a oslabuje celek Jezdců.

09:07
    Martin St. Louis (NYR) odeslán arbitrem dnešního utkání do boxu na dvě minuty za hákování, jeho tým si dnes už podruhé vyzkouší pozici v oslabení.

02:25
    Uvidíme hned první vyloučení, na dvě minuty za nedovolené bránění je nucen pykat hostující Marc Staal (NYR). První přesilovka pro Pittsburgh.

Martin Schwarz

Branky a nahrávky: 16. Crosby (Perron, Letang), 45. Perron (Bortuzzo, Letang) – 1. Nash, 7. Brassard (Klein, Zuccarello), 23. Nash (Brassard), 26. Stepan (St. Louis, Kreider), 47. Stepan (Kreider, St. Louis)

Pittsburgh Penguins: Fleury (26. Greiss) – Letang, Martin, Ehrhoff, Harrington, Despres, Scuderi – Perron, Crosby, Kunitz – Bennett, Malkin, Spaling – Downie, Sutter, Goc – Adams, Arcobello, Sill
    New York Rangers: Lundqvist – Girardi, McDonagh, Boyle, Staal, Hunwick, Klein – Zuccarello, Brassard, Nash – St. Louis, Stepan, Kreider – Fast, Hayes, Hagelin – Stempniak, Moore, Miller

Rozhodčí: Pochmara, Furlatt – Brisebois, Sharrers

Diváci: 18 668