Michalovce – Lipt. Mikuláš 3:4 (1:2 po s.n.) | Spišská N. Ves – Prešov 2:3 (kon.) | Pov. Bystrica – Humenné 1:0 (kon.)
Topoľčany – Senica 1:2 (kon.) | Detva – Bardejov 0:2 (kon.) | Nové Zámky – Trnava 6:2 (kon.)
HK Detva
0:2 (0:1, 0:0, 0:1)
HK Bardejov
sk Pátek 08.01.2016, 18:00 • ZŠ Detva • 1. liga (SR)

59:43
    Bardejov dal gól!

Pri hre bez brankára triafa do prázdnej brány OLIVER JOKEĽ.
    Asistencia: Alexander Valentín.

57:44
    Trest pre hráčsku lavicu asistenta trénera domácich dokonca stretnutia.

52:31
    Ladislav Ščurko dostáva za sekanie dve minúty.

50:29
    Domáci Polc teraz zneškodnil čistý gól po strele Ščuurka.

47:48
    Gmitter v obrovskej šanci, kde mal pred sebou ležiaceho Polca, ale puk z jeho hokejky skončil vysoko nad bránou.

47:06
    Dve minúty za nedovolené bránenie dostáva Adrián Mačkovič.

41:59
    Za nedovolené bránenie dostal Ondrej Gmitter dva minúty.

39:50
    Ďalšia veľká možnosť domácich a vyrovnanie, keď netrafili po vhadzovaní odkrytú bránu.

39:46
    Dve minúty dostáva Milan Takáč za hákovanie.

36:36
    Za údery si idú na trestnú lavicu odsedieť svoje dvojminútové tresty David Graham a Milan Bednár.

27:09
    Domáci dostávajú dve minúty za hráčsku lavicu, keď boli na ľade v šestici. Trest si odsedí Lukáš Říha.

22:43
    Po strele Sládka nedokázal trafiť Hájnik odkrytú bránu hostí.

22:13
    Puk opäť poskakuje pred Sabolom, ale tretiemu domácemu útoku sa nedarí ho dostať do brány.

19:59

V závere prvej tretiny vystrelil od modrej čiary v oslabení MILAN TAKÁČ a puk skončil na prekvapenie všetkých za Polcom.

Asistencie: Oliver Jokeľ, Dominik Šimčák

18:27
    Za vrazenie Graham dostáva Vladimír Poláček dve minúty.

17:52
    Loydl nahodil puk na Polc spoza Mačkoviča a domáci brankár ho zbadal až pred ním ,ale našťastie ho zneškodnil.

14:20
    Parkhouse získal za bránou puk pred Sabola ho poslal na Grahama, ktorý ani na dvakrát ho neusmernil do siete. druhý raz však zakončoval vo vzduchu.

12:54
    Strelu Predajnianskeho pred Sabolom nepríjemne tečoval Žilka.

11:36
    Bardejov dostáva dve minúty za hráčsku lavicu, keď na lade boli šiesty. Trest si odsedí Ladislav Ščurko.

09:20
    Dnešný súboj si užije kapitán Bardejova Gmitter, ktorému domáci dávajú pocítiť chuť mantinelov v každom možnom okamihu, keď je na ľade.

09:00
    Napokon rozhodca Adamec posiela na trestnú lavicu len domáceho Dominika Kanaeta za hrubosť.