Herning Blue Fox – Tychy 1:2 (kon.) | Asiago – Rouen 2:4 (kon.)
Pátek 08.01.2016, 20:00Kontinentální pohár IIHF

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (22:18:51)

Les Dragons de Rouen: 38

3. třetina:

Asiago Hockey: 10

Les Dragons de Rouen: 10

Utkání končí zaslouženým vítězstvím francouzského Rouenu, který byl po většinu utkání lepším týmem a s italským Asiagem si v podstatě bezpečně poradil. Italský tým dobře vstoupil do utkání a dobře utkání také zakončil. To ale bylo ze strany Asiaga všechno.

59:00
    Poslední minuta třetí třetiny.

58:45
    Do branky Asiaga se opět vrací Carrozzi.

58:20
    A ten okamžik přichází právě nyní, Christopher Carrozzi podruhé opouští bránu a Asiago hraje v pěti proti čtyřem.

57:48
    Carrozzi se samozřejmě vrací do branky, ale zřejmě jen na okamžik, poté opět zamíří na střídačku.

57:48
    Ale šance Asiaga možná pohasla vyloučením Bentivoglia, který dostává dvouminutový trest za držení.

56:53
    A pozor, Asiago to zkouší bez brankáře, Carrozzi je na střídačce, italské mužstvo v šesti proti bránícím čtyřem hráčům Rouenu!

56:53
    Dalším vyloučeným hráčem je Florian Chakiachvili, který tak soupeři nabízí možnost snížení pře přesilové hře!

54:41
    Asiago se zatím úspěšně brání, Carrozzi musel řešit dvě střely, což zvládl.

53:01
    Daniel Sullivan odchází na trestnou lavici za hrubost.

50:56
    Asiago Hockey právě vstřelil branku!
    Ale to je překvapení! Asiago se prosazuje při vlastním oslabení, ANTHONY NIGRO snižuje na rozdíl dvou gólů. Bez asistence.

49:52
    Anthony Luciani odchází na trestnou lavici za hákování, přesilová hra francouzského týmu. Ale pozor, nakonec je to trest 2+10!

47:08
    Třetí třetina zatím poměrně vyrovnaná, což dokazuje poměr střel – 5:4 ve prospěch Rouenu.

45:48
    Hokejisté Rouenu hrají v plném počtu, Asiago nevyužívá další přesilovou hru.

43:48
    Další vyloučení a znovu na straně Rouenu, kapitán týmu Coulombe hákoval a půjde si odsedět svůj trest na trestnou lavici.

42:00
    Rouen v plném počtu.

41:21
    V úvodu třetí třetiny mají výhodu přesilové hry hokejisté Asiaga, ale místo střel na Sabourina musel již dvakrát zasahovat Carrozzi.

40:01

Další třetina začne přibližně v 21:37.

STATISTIKA STŘEL NA BRANKU – 2. třetina:

Asiago Hockey: 7

Les Dragons de Rouen: 16

Ve druhé třetině se v plné míře ukázala kvalita francouzského týmu, který díky dvěma gólům odskočil svému soupeři na rozdíl tří gólů a o vítězi je tak, zdá se, rozhodnuto.

40:00

40:00
    Nicolas Arrossamena dlouho z trestné lavice nebyl, na závěr druhé třetiny je vyloučen na dvě minuty za faul loktem.

39:06
    Rouen hraje v plném počtu.

39:00
    Poslední minuta druhé třetiny.

38:41
    Rouen se dobře brání, Sabourin čelil zatím pouze jediné střele.

37:06
    Blíží se závěr druhé třetiny, výhodu přesilové hry budou mít hráči Asiaga, na trestnou lavici usedá Arrossamena.

35:26
    Sabourin v brance Rouenu musel zasahovat, zvládl to s přehledem.

34:35
    Převahu Rouenu ve druhé třetině dokumentuje i poměr střel v této části – francouzský tým střílel již patnáctkrát, Asiago pouze čtyřikrát.

32:18
    Již se opět hraje, přesunuli jsme se do druhé poloviny zápasu, který se zatím vyvíjí podle předpokladů, převahu má francouzský tým.

30:39
    A lavička italského týmu reaguje na nepříznivý vývoj oddechovým časem.

30:39
    Rouen právě vstřelil branku!
    Čtvrtý úder Rouenu! Tentokrát v tom nemá prsty centr první lajny Thinel, po přihrávce Labelleho se totiž prosazuje NICOLAS ARROSSAMENA. Asistence: Olivier Labelle a Florian Chakiachvili.

29:05
    Pro francouzský tým je gól o to "sladší", že padl při přesilové hře a to se počítá!

28:26
    Skvělé představení Thinela pokračuje! Tento hráč si totiž připisuje již třetí bod v zápase, když na další gól Rouenu nahrával LOICU LAMPERIEROVI. Asistence: Marc-Andre Thinel.

28:14
    Dlouho se v plném počtu na obou stranách nehrálo, nyní je vyloučen Mirko Presti (Asiago) za podražení a přesilovou hru má Rouen.

27:06
    Rouen je v plném počtu, hráči Asiaga vypálili na jeho branku hned čtyřikrát, ale Sabourin zůstal nepřekonán.

26:12
    Sabourin si připisuje další úspěšný zákrok, Rouen se zatím úspěšně brání.

25:06
    Tlak Rouenu poleví, na trestnou lavici totiž putuje Sacha Treille za podražení.

25:01
    Rouen přebírá iniciativu a je aktivnější, Carrozzi se v brance Asiaga rozhodně nenudí!

23:58
    Stejně tak ale i gólman Carrozzi, který nyní čelil dvěma střelám soupeře, ale skóre se opět nemění.

22:12
    V úvodu druhé třetině zatím lepší Asiago, Sabourin v brance Rouenu musel již dvakrát zasahovat.

20:01

Další třetina začne přibližně v 20:53.

STATISTIKA STŘEL NA BRANKU – 1. třetina:

Asiago Hockey: 12

Les Dragons de Rouen: 12

První třetina tohoto utkání je minulostí, lépe do ní vstoupili hokejisté italského Asiaga, kteří šli do vedení již ve 4. minutě. Soupeř však hned vzápětí srovnal a v před minut před koncem dokonce vsítil vedoucí gól, prosadil se dvakrát centr prvního útoku Thinel.

20:00

18:40
    Asiago přečkalo toto oslabení a hraje již v plném počtu.

17:59
    Hráči Rouenu jsou v této přesilové hře aktivní, na Carrozziho šlo již několik střel, všechny však gólman Asiaga dokázal zneškodnit.

16:50
    Přesilová hra Rouenu, který tak může odskočit ve skóre, a to v závěru úvodní dvacetiminutovky.

16:40
    Druhým vyloučeným hráčem utkání je Daniel Sullivan, obránce Asiaga, který dostává dvouminutový trest za nedovolené bránění.

15:00
    Opět se prosazuje elitní formace Rouenu, svůj druhý dnešní gól dává po přihrávce Guennetteho MARC-ANDRE THINEL. Asistence: Francois-Pierre Guenette a Loic Lamperier.

14:50
    Posledních zhruba pět minut do konce první třetiny, průběh zápasu i skóre stále vyrovnané, strhne některý z týmů v posledních minutách první třetiny vedení na svou stranu?

12:49
    Hokejisté Rouenu přesilovou hru ustáli bez úhony, Perrault je již na ledě.

10:49
    Zaznamenáváme prvního vyloučeného hráče, Joel Perrrault dostává dvouminutový trest za hrubost.

10:00
    Je za námi úvodní desetiminutovka, hraje se zatím vyrovnaný hokej, což dokazuje i statistika počtu střel – 6:6!

06:28
    A vyrovnání gól je tady! MARC-ANDRE THINEL překonává Carrozziho v brance Asiaga. Asistence: Francois-Pierre Guenette.

05:24
    Po prvním gólu sledujeme poměrně vyrovnané utkání, hráči Rouenu se také dostávají před branku soupeře a snaží se o vyrovnání.

03:47
    Italské Asiago se ujímá hned v úvodu zápasu vedení, střelcem prvního gólu je AGUIRRE MAGNABOSCO. Bez asistence.

00:01

Asiago Hockey: Carrozzi (Tura) – M. Sullivan, Lutz, D. Sullivan (A), Marchetti, Miglioranzi, Casetti, Ambrosi, Tessari – Sova, Ulmer, Bentivoglio – Presti, Luciani, Nigro – Tessari, Stevan, Iori (A) – Benetti (C), Pace, Magnabosco

Les Dragons de Rouen: Sabourin (Papillon) – Coulombe (C), Dame-Malka, Matheson, Konttinen, Guillemain, Chakiachvili, Dorey, Koudys – Guenette (A), Y. Treille (A), Krog, S. Treille – Arrossamena, Perrault, Labelle – Raux, Colotti, Nesa

Rozhodčí: Hradil (CZE, Salonen (FIN) – Altberg (SWE), Madsen (USA).

Rouen Dragons patří k nejúspěšnějším ligovým týmům Francie. Za více, jak třicet let své existence dokázal hned třináctkrát vystoupat na nejvyšší stupínek! Ve své sbírce má i triumf v Kontinentální poháru z roku 2012!

Italský tým je mistrem své země. V aktuálním ročníku italské Serie A se Asiago Hockey drží na čtvrtém místě v osmičlenné tabulce.

Kontinentální pohár vznikl v roce 1997, a to po zrušení kdysi úspěšného Poháru mistrů evropských zemí. Je jakousi konkurencí k hokejové Lize mistrů, titul obhajuje Běloruské HK Někam Grodno.

Vítejte u dnešního on-line přenosu utkání hokejového Kontinentálního poháru, v němž se představí italský Asiago Hockey proti Les Dragons de Rouen z Francie.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.

Martin Dvořák

Branky a nahrávky: 4. Magnabosco, 51. Nigro – 7. Thinel (Guenette), 15. Thinel (Guenette, Lamperier), 29. Lamperier (Thinel), 31. Arrossamena (Labelle, Chakiachvili)

Les Dragons de Rouen: Sabourin (Papillon) – Coulombe (C), Dame-Malka, Matheson, Konttinen, Guillemain, Chakiachvili, Dorey, Koudys – Guenette (A), Thinel, Lamperier – Y. Treille (A), Krog, S. Treille – Arrossamena, Perrault, Labelle – Raux, Colotti, Nesa

Rozhodčí: Hradil (CZE, Salonen (FIN) – Altberg (SWE), Madsen (USA)