Lipt. Mikuláš – Trnava 4:3 (kon.) | Spišská N. Ves – Topoľčany 1:3 (kon.) | Prešov – Trebišov 6:1 (kon.)
Detva – Michalovce 8:4 (kon.) | Bardejov – Prievidza 5:2 (kon.) | Pov. Bystrica – Senica 2:6 (kon.)
HK 32 Liptovský Mikuláš
4:3 (2:1, 1:0, 1:2)
HK Gladiators Trnava
sk Pátek 01.02.2013, 17:00 • ZŠ Liptovský Mikuláš • 1. liga (SR)

58:39
    Vylúčenie na oboch stranách, na trestnú lavicu odchádza za hostí Lisoň, z domácich je to spomínaný Bača, ktorý zhodil rukavice.

54:23
    Zbytočné vylúčenie v záverečných piatich minútach zápasu, na trestnú odchádza Kledrowetz po tom ako vyhodil puk z vlastného pásma na tribúnu.

43:20
    Ďalšie vylúčenie, na trestnú odchádza Bača.

42:00
    Trnava mala možnosť presilovky, tú však nejako nevyužila, na trestnú odchádza Grman za hákovanie.

41:33
    Na trestnú odchádza domáci hráč Holiga, ktorý za vlastnou bránou trošku podržal spoluhráča, rozhodca mu ešte nadelil desať minút za nešportové správanie.

38:36
    Krušné chvíle pre hostí, po pár sekundách prichádza ďalšie vylúčenie, na trestnú odchádza Poláček za hákovanie.

38:24
    Liptovský Mikuláš môže navýšiť svoje vedenia po tom ako bude zahrávať presilovku o jedného hráča, na trestnú odchádza Uhlík.

20:00
    Hneď v úvode druhej tretiny začínajú domáci s výhodou o jedného hráča po tom ako na trestnej ostáva sedieť Daráš.

07:49
    Druhé vylúčenie Liptovského Mikuláša, tento krát to nie je niekto z hráčov, ale trestná lavica, resp. domáci hrali istý čas šiesti.

03:10
    Na prvú presilovku nečakáme nejako dlho, Bača odchádza v týchto sekundách na trestnú lavicu za podrazenie.

Tomáš Batiz

Branky a nahrávky: 5. Poliaček , 17. Paukovček (Galko), 37. Bartík (Paukovček), 53. Fabo (Kubáň) - 6. Hronec (Rosa), 48. Jančivič (Grman, Dudáš), 56. Dudáš (Jančovič, Schmidt)

HK 32 Liptovský Mikuláš: Palko (Bruncko) - Fabo, Kubáň, Kledrowetz, Matejka, Klepáč, Poliaček, Jonák, Sajko, Piatka, Kubovčík, Bartík, Galko, Bača, Holiga, Paukovček.
    HK Gladiators Trnava: Hála (Jančovič) - Hano, Šišmič, Dudáš, Hronec, Hluch, Faktor, Grman, Uhlík, Demo, Reho, Poláček, Baran, Bohunický, Schmidt, Jančovič, Daráš, Záhumenský, Rosa, Lisoň, Machač.

Rozhodčí: Matula