Havířov – Opava 8:3 (kon.) | Vsetín – Šumperk 4:1 (kon.)
VHK ROBE Vsetín
4:1 (2:0, 1:0, 1:1)
DRACI PARS ŠUMPERK
Pátek 01.02.2013, 16:30 • Zimní stadion na Lapači, Vsetín (5400 míst) • Liga juniorů

55:55
    Teď se nad hosty sám hlavní rozhodčí smiloval a doslova jim nabídnul možnost přesilovky. Prohřeškem domácího hráče je podražení.

49:09
    Žák nyní zkusil trefit soupeře, svůj důraz ale značně přehnal. Dvě minuty přesilovky tedy čekají celek hostů. Žákův prohřešek byl pojmenován jako napadení.

45:52
    Kývala efektní zadovkou našel Daňka, jeho střela sice neprošla, domácí kapitán si ale alespoň vykoledoval faul. Vyloučen je Horváth za sekání.

35:50
    Kobza se dopustil hrubosti, Vsetín si tak zahraje v početní výhodě.

32:29
    Za zdržování hry je vyloučen Šiafutdinov. Hosté si zahrají minutu v pěti proti třem.

31:25
    Tentokrát si v početní výhodě zahraje celek z Jeseníků. Za podražení je vyloučen Tomáš Žabčík.

28:14
    Jen pomocí faulu teď nejspíš hosté zabránili Kajabovi v dorážce do odkryté brány. Vyloučen je Žalčík za hákování.

25:52
    Karel Navrátil ze Šumperka dostává desetiminutový osobní trest za nesportovní chování.

21:51
    Agilní domácí bek teď nechtěně nacouval až do brankáře. Hostující mladík s maskou zůstal chvíli otřesen na ledě, bude ale zřejmě v pořádku. Michal Žák pak dostává dvě minuty za napadení. Šumperk čeká třetí početní výhoda.

18:53
    Valaši hráli v šesti a budou pykat. Dvě minuty pro hráčskou lavici Vsetína.

09:08
    Kajaba tak dlouho držel puk za bránou hostů až si vykoledoval faul. Tomáš Pražák je vyloučen, prohřeškem je držení. Hrát se tedy bude ve čtyřech.

08:26
    První přesilovka zápasu je zde a zahraje si ji celek hostů. Za nedovolené bránění je na dvě minuty potrestán Stanislav Báchor.

Radek Bařina

Branky a nahrávky: 12. Žák (Šiafutdinov), 16. Tobola (Žák, Baroš), 30. Báchor (Daněk), 42. Baroš (Tobola, Vašíček) - 43. Kobza (Langr, Prokopec)

VHK ROBE Vsetín: Kohn (Mana) - Vašíček, Valentík, Daněk, Žabčík, Gromus, Kývala, Uchin, Baroš, Hradil, Žák, Zvonek, Kajaba, Šjafutdinov, Tobola, Báchor.
    DRACI PARS ŠUMPERK: Řoutil (Hoffmann) - Prokopec, Kobza, Pražák, Horváth, Hodulák, Langr, Galuška, Feledík, Nemeškal, Malý, Žalčík, Navrátil, Vepřek, Kovář.