Havířov – Litoměřice 4:1 (kon.) | Jihlava – Šumperk 8:4 (kon.) | Benátky n/J – Třebíč 0:3 (kon.)
Most – Havlíčkův Brod 4:3 (kon.) | Mladá Boleslav – Olomouc 4:2 (kon.) | Beroun – Kadaň 2:1 (3:2 po s.n.)
Ústí n/L – Motor ČB 3:0 (kon.)
po s.n. (3:2)
Medvědi Beroun 1933
2:1 (0:0, 1:0, 0:1 - 0:0)
Sportovní klub Kadaň
Středa 09.10.2013, 18:00 • ZS Beroun • 1. liga (ČR)

62:43
    Přesilovka pro Beroun!

58:28
    Příležitost pro Beroun! Na trestnou lavici jde za nedovolené bránění hostující Radek Havel a Medvědi budou hrát zbytek třetí třetiny v početní převaze! Domácí trenér Novák si vyžádal oddechový čas.

55:02
    Přesilovka pro domácí! Za nedovolené bránění si na dvě minuty jde odpočinout Jiří Charousek.

52:36
    Domácí jdou do tří! Za podražení jde na trestnou Kubeš a Kadaň si zahraje 44 vteřin přesilovku 5 na 3.

51:20
    Přesilovka pro hosty. Dvě minuty si na trestné odsedí berounský Chalupa.

44:01
    Přesilovou hru si nyní zahrají domácí. Hostující Opalek je vyloučen za držení.

41:12
    Hosté si zahrají přesilovou hru. Dvě minuty si za hákování odsedí Zbyněk Hrdel.

31:38
    Beroun si zahraje přesilovku. Dvě minuty za nedovolené bránění si jde odsedět Vítězslav Pelc.

26:51
    První přesilovka hostů. Domácí Kubeš je vyloučen na dvě minuty za hákování.

18:54
    Přesilovka pro domácí. Za podražení si jde dvě minuty odsedět Hammerbauer.

05:41
    Je tu první přesilovka zápasu. Hostující Chlouba si jde nedobrovolně na dvě minuty odpočinout za podražení.

Martin Švejkar

Branky a nahrávky: 30. Matějka (Kubeš), rozh. náj. Kubica – 55. Chlouba (Gajovský, Kůs)

Medvědi Beroun 1933: Šimboch – Špelda, Kužel, Chalupa, Jebavý, Látal, Dresler, Sklenička – Marek, Kubica, Dalecký – Jonáš, Hrdel, Kubeš – A. Půlpán, Šteiner, Babka – T. Půlpán, Matějka, Babka
    Sportovní klub Kadaň: Kostúr – Pelc, Kopáč, Opalek, Havel, Dobrovolný, Stehlík, Rutta – Ton, Kůs, Jíra – Chlouba, Charousek, Mainer – Gajovský, Hanták, Hammerbauer – Novák L., Novák J., Fronk.

Rozhodčí: Veinfurter – Křivohlavý, Maštalíř