Havířov – Litoměřice 4:1 (kon.) | Jihlava – Šumperk 8:4 (kon.) | Benátky n/J – Třebíč 0:3 (kon.)
Most – Havlíčkův Brod 4:3 (kon.) | Mladá Boleslav – Olomouc 4:2 (kon.) | Beroun – Kadaň 2:1 (3:2 po s.n.)
Ústí n/L – Motor ČB 3:0 (kon.)
po s.n. (3:2)
Medvědi Beroun 1933
2:1 (0:0, 1:0, 0:1 - 0:0)
Sportovní klub Kadaň
Středa 09.10.2013, 18:00 • ZS Beroun • 1. liga (ČR)

V samostatných nájezdech zvítězil tým Medvědi Beroun 1933.
    Autorem branky je KUBICA.

63:40
    Beroun má obrovský tlak! Na Kostúra letí jedna střela za druhou. Dresler nyní nastřelil břevno!

62:43
    Přesilovka pro Beroun!

58:28
    Příležitost pro Beroun! Na trestnou lavici jde za nedovolené bránění hostující Radek Havel a Medvědi budou hrát zbytek třetí třetiny v početní převaze! Domácí trenér Novák si vyžádal oddechový čas.

55:02
    Přesilovka pro domácí! Za nedovolené bránění si na dvě minuty jde odpočinout Jiří Charousek.

54:23
    Kadaň právě vstřelila branku!
    Hostům se nakonec podařilo usadit se v útočném pásmu. Přesilovkovou kombinaci zakončil do odkryté branky ROMAN CHLOUBA a srovnává tak stav utkání na 1:1. Asistence: Gajovský, Kůs.

52:36
    Domácí jdou do tří! Za podražení jde na trestnou Kubeš a Kadaň si zahraje 44 vteřin přesilovku 5 na 3.

51:20
    Přesilovka pro hosty. Dvě minuty si na trestné odsedí berounský Chalupa.

44:01
    Přesilovou hru si nyní zahrají domácí. Hostující Opalek je vyloučen za držení.

41:12
    Hosté si zahrají přesilovou hru. Dvě minuty si za hákování odsedí Zbyněk Hrdel.

31:38
    Beroun si zahraje přesilovku. Dvě minuty za nedovolené bránění si jde odsedět Vítězslav Pelc.

29:10
    Beroun právě vstřelil branku!
    Domácí se konečně dočkali! Nedlouho poté, co skončila přesilovka Kadaně se Medvědi dostali do přečíslení. Kubešovu střelu ještě brankář Kostůr dokázal vyrazit, ale při následné dorážce JANA MATĚJKY už byl hostující gólman bez šance. Asistence: Vladislav Kubeš.

26:51
    První přesilovka hostů. Domácí Kubeš je vyloučen na dvě minuty za hákování.

18:54
    Přesilovka pro domácí. Za podražení si jde dvě minuty odsedět Hammerbauer.

12:12
    Obrovský závar před hostující brankou! Berounští vyslali během minuty na Kostúra postupně šest střel, ale žádná z nich neskončila za zády hostujícího brankáře.

05:41
    Je tu první přesilovka zápasu. Hostující Chlouba si jde nedobrovolně na dvě minuty odpočinout za podražení.

00:28
    Hned první útok Medvědů přinesl velkou gólovou šanci! Zdeněk Kubica nalezl před brankou úplně volného Zbyňka Hrdela, který osamocený pálil pouze do brankáře Kostúra.

Martin Švejkar

Branky a nahrávky: 30. Matějka (Kubeš), rozh. náj. Kubica – 55. Chlouba (Gajovský, Kůs)

Medvědi Beroun 1933: Šimboch – Špelda, Kužel, Chalupa, Jebavý, Látal, Dresler, Sklenička – Marek, Kubica, Dalecký – Jonáš, Hrdel, Kubeš – A. Půlpán, Šteiner, Babka – T. Půlpán, Matějka, Babka
    Sportovní klub Kadaň: Kostúr – Pelc, Kopáč, Opalek, Havel, Dobrovolný, Stehlík, Rutta – Ton, Kůs, Jíra – Chlouba, Charousek, Mainer – Gajovský, Hanták, Hammerbauer – Novák L., Novák J., Fronk.

Rozhodčí: Veinfurter – Křivohlavý, Maštalíř