Kadaň – Benátky n/J 3:2 (kon.) | Třebíč – Ústí n/L 2:3 (kon.) | Havlíčkův Brod – Mladá Boleslav 2:3 (kon.)
Motor ČB – Olomouc 4:1 (kon.) | Beroun – Havířov 2:9 (kon.) | Litoměřice – Jihlava 1:4 (kon.)
Šumperk – Most 4:2 (kon.)
HC Rebel Havlíčkův Brod
2:3 (0:1, 0:1, 2:1)
BK Mladá Boleslav
Pátek 14.02.2014, 17:30 • ZS Kotlina (Kapacita: 4000) • 1. liga (ČR)

57:30
    Havlíčkův Brod hrál bez brankáře a šanci domácích přerušil faulem Tomáš Nouza (MBL)! Minutu a 40 vteřin 6 na 3!

57:10
    Rebelové hrají přesilovku. Tomáš Protivný (MBL) dostal dvě minuty.

52:07
    Domácí mají velkou šanci na to, aby se dostali do kontaktu. Na lavici pro hříšné muže hokeje ledního putuje Eric Meland (MBL) za sekání.

47:08
    Bohumil Jank (HBR) sekl svého protihráče do hokejky a je vykázán na trestnou lavici. Rebelové se musí bránit.

39:16
    Domácí mají šanci vstřelit branku do šatny. Milan Toman (MBL) dostal dvě minuty za podražení. Rebelům se ale přesilovky moc nedaří.

35:28
    Domácí celek bude hrát v oslabení. Na lavici hanby je vykázán Martin Vágner (HBR) za podražení.

32:36
    Mladá Boleslav bude hrát v oslabení. Milan Toman (MBL) dostal trest za sekání a je z toho šance domácích na vyrovnání.

20:58
    Mladá Boleslav (MBL) je potrestána dvěma minutami za příliš mnoho hráčů na ledě. Bude se hrát čtyři na tři.

19:40
    Ladislav Gengel (HBR) sekl Romana Willa přes lapačku, pod níž byl schovaný puk a rozhodčí jej vykazuje na lavici hanby.

19:30
    Zdeněk Kubica (MBL) dostal trest za sekání. Patrik Ašenbrenner opět odjíždí z klece a nastupuje opět Roman Will. Ašenbrenner tak alespoň donese do kabiny něco tekutého za první start.

13:56
    Následný brejk ale řeší před Kacetlem hákováním Martin Vágner (HBR), který si tak posedí na trestné.

07:07
    Pavel Musil (MBL) je potrestán za faul na Bohumila Janka v rohu útočného pásma.

05:04
    David Stach (HBR) oslabuje svůj celek, když je mu udělen trest za podražení.

02:46
    Milan Toman (MBL) dostal trest za hákování a Bruslaři se tak budou muset bránit přesile.

Richard Wagner

Branky a nahrávky: 58. Pohl, 60. Jank (Vágner, Stach) – 6. Látal (Nouza), 39. Látal (Demel, Vrbata), 56. Vrbata (Demel, Nouza)

HC Rebel Havlíčkův Brod: Kacetl (Novák) – Drtina, M. Vágner, Jank, Zdráhal, Kolafa, Korím, Semrád, Pohl – Stehlík, Polodna „C“, Berger, Maliník, Endál, Chlubna, Šesták, Stach, Milfait, Kadlec, Číp, Gengel. Trenér: Jiří Mička.
    BK Mladá Boleslav: Will (19:09 – 19:30 Ašenbrenner) – Toman, Meland, Protivný, Pojkar, Jindra, Ovčačík – Broš „C“, Demel, Mikulík, Vrbata, Klimenta, Lenc, Látal, Nouza, Loskot, Kubica, Musil, Jarůšek. Trenér: František Výborný.

Rozhodčí: Vladimír Pešina, Petr Úlehla – Václav Guth, David Rittich