Chabarovsk – CSKA Moskva 3:2 (kon.) | Vladivostok – Čerepovec 1:4 (kon.) | Novokuzněck – N.Novgorod 3:4 (po pr.)
Novosibirsk – Minsk 2:3 (po pr.) | Dynamo Moskva – Omsk 2:1 (po pr.) | Viťaz – Barys 4:3 (1:0 po s.n.)
HC Slovan – Chanty-Mansijsk 6:0 (kon.) | Záhřeb – Jekatěrinburg 2:3 (po pr.)
HC Sibir Novosibirsk
2:3 (1:0, 0:1, 1:1 - 0:1)
HC Dinamo Minsk
Sobota 17.10.2015, 13:30 • Ice Sports Palace Sibir • KHL

55:08
    Po odpískání se však pustil do svého protihráče Sergej Gimajev, který odchází na dvě minuty za hrubost. To samé platí i pro Andreje Stěpanova na druhé straně!

55:08
    Velká šance pro domácí Sibir! Ve středním pásmu byl poslán na mantinel Sergej Šumakov. Nedovoleným zákrokem se provinil Nikita Komarov, a je z toho přesilová hra pro Novosibirsk!

47:15
    Vitalij Menšikov si v souboji s Andrejem Stěpanovem počínal nedovoleně, a za podražení míří na trestnou lavici!

26:29
    První přesilovou hru si v tomto zápase zahraje také Sibir! V levém rohu u mantinelu trefil Nikita Komarov holí do obličeje Sergeje Gimajeva, a je vyloučený na dvě minuty!

11:54
    A kombinaci hostujícího Minsku ukončuje nedovolený zákrok domácího hráče! Za brankou byl podražen Kaljužnyj, nedovoleným zákrokem se provinil Maxim Ignatovič!

Jan Havlovic

Branky a nahrávky: 7. Šumakov (Sannikov, Menšikov), 57. Kopejkin (Ullström) – 25. Meleško (Bailen), 54. Gavrus, 63. Komarov

HC Sibir Novosibirsk: Salák (Bespalov) – Menšikov, Ignatovič, Alexejev, Gimajev, Verešagin, Ibragimov, Beljakov – Šumakov, Sannikov, Fefelov – Bobrov, Okulov, Vorošilo – Ridderwall, Ullström, Vicnour – Gubin, Kopejkin (C), Šalunov
    HC Dinamo Minsk: Lalande (Milčakov) – Šinkevič (A), Bailen, Lisovec, Krajíček (A), Gunderson, Usenko, Znacharenko, Ambrožejčik – Kaljužnyj (C), Kolcov, Stěpanov – Drozd, Matěruchin, Gavrus – Meleško, Komarov, Bujnitskij – Pavlovič, Lopačuk, Michaljov

Rozhodčí: Odins, Kiseljov – Zacharenkov, Sadovnikov