Chabarovsk – Omsk 2:4 (kon.) | Vladivostok – Barys 6:3 (kon.) | N.Novgorod – CSKA Moskva 0:3 (kon.)
Čerepovec – Minsk 0:5 (kon.) | Dynamo Moskva – Toljatti 1:2 (0:1 po s.n.) | Petrohrad – Magnitogorsk 5:3 (kon.)
Viťaz – Kazaň 3:2 (kon.) | Spartak Moskva – Ufa 3:1 (kon.) | Záhřeb – Soči 3:2 (2:0 po s.n.)
HC Slovan – Jaroslavl 0:1 (kon.)
Amur Chabarovsk
2:4 (0:0, 0:3, 2:1)
Avangard Omsk
Pátek 11.12.2015, 10:30 • Platinum Arena Zolotoj • KHL

57:50
    Za hákování dostává menší trest Michal Kempný, jenž dává Amuru šanci na kontaktní branku.

55:52
    Vladimir Pervušin dostává za nedovolené bránění brankáře menší trest.

41:40
    Dvouminutový trest dostává Vladimir Pervušin, jenž zasáhl soupeře holí do obličeje.

38:41
    Menší trest dostává Michal Kempný, jenž dohrál soupeře za vlastní brankou.

35:01
    Dalším vyloučeným hráčem je hostující Nikolaj Lemtjugov, jenž sekl soupeře za brankou.

31:25
    Hostujících hráčů bylo na ledové ploše šest, a tak přichází další menší trest. Ten odpyká Sergej Širokov.

29:08
    Vyloučení v týmu Avangard Omsk (Michal Kempný).
    Vyloučení v týmu Amur Chabarovsk (Vjačeslav Ušenin).
    Oba hráči dostávají čtyřminutový trest za hrubost.

25:24
    Za podražení dostává dvě minuty Jan Kolář, který nabízí Avangardu první početní výhodu.

21:35
    Za sekání dostává dvě minuty Denis Paršin, který je dnes už podruhé vyloučený.

17:01
    Je tu druhá početní výhoda pro Amur, dvě minuty za držení v útočné třetině dostává Denis Paršin.

13:43
    Za hru vysokou holí dostává první menší trest hostující Artur Lauta.

Michal Luxa

Branky a nahrávky: 47. Vladislav Ušenin (Li, Vjačeslav Ušenin), 53. Šulakov (Tolpeko) – 29. Popov (Michejev), 34. Kulik (Pjanov, Lekomcev), 39. Popov (Erat, Kuljaš), 43. Zubov (Perežogin)

Amur Chabarovsk: Metsola (41. Pečurskij) – Kolář (A), Kurbatov, Šulakov, Zub, Atjušov (C), Ibragimov, Stalnov – Tolpeko, Wandell, Bergfors – Pervušin, Gračjov (A), Dedunov – Vl. Ušenin, Vj. Ušenin, Li – Fajzullin, Zohorna, Železnov.
    Avangard Omsk: Furch (Rejzvich) – Ahnelöv, Kuljaš, Kempný, Lekomcev (A), Alexandrov, Kulik, Vasiljev – Michejev, Popov, Širokov (A) – Lemtjugov, Zubov (C), Paršin – Perežogin, Pjanov, Erat – Fisčenko, Petrov, Černikov.

Rozhodčí: Kadyrov, Odins – Tomilov, Parfjonov