Olomouc – Kladno 4:2 (kon.) | Kometa Brno – K. Vary 2:3 (0:1 po s.n.) | Jihlava – HC Plzeň 2:0 (kon.)
Vítkovice – Chomutov 0:4 (kon.) | Zlín – Slavia 4:1 (kon.) | Třinec – HC Litvínov 6:1 (kon.)
HC Vítkovice Ridera
0:4 (0:1, 0:3, 0:0)
Piráti Chomutov
Pátek 11.12.2015, 17:00 • Multifunkční hala Ostrava-Vítkovice • DHL Extraliga juniorů • 27. kolo

56:15
    Josef Danielčák (VIT) – 2 plus 2 minuty, sekání.

54:48
    Velká akce hostů u které byli Páleník a Cestr, Páleník nepřekonal Šimečka, puk se dostal k Cestrovi, ale ani ten nedokázal puk zkrotit.

48:10
    Filip Krivošík (CHO) – 2 minuty, vysoká hůl.

34:09
    Piráti právě vstřelili branku!
    Již čtvrtý gól hostujícího týmu a třetí v průběhu necelých dvou minut vsítil JAKUB HIERMANN! – 0:4. Bez asistence.

33:30
    A za minutu další gól! Ďurkáč nenahrál zpoza brány zrovna nejlépe, vlastně, přímo na hůl Lidáka, který posunul na MARTINA TRAPLA a je to 0:3!
    Asistence: Patrik Lidák.

32:31
    Cestr vypálil bombu z modré, puk se od mantinelu záhadně odrazil k ADAMOVI KELLERSTEINOVI, který zvyšuje na 2:0 z pohledu hostí. Asistence: Václav Cestr, Lukáš Blaha.

31:08
    Jakub Kmošek (VIT) – 2 minuty, podražení.

27:10
    Adamík byl obrán o puk za domácí bránou a Blaha byl blízko dalšího gólu!

23:47
    Žiak naznačil kličku, ale vyjel z osy a Lukeše nepřekonal.

23:47
    Za faul na Žiaka nařízeno trestné střílení!

19:26
    Adam Charvát (VIT) – 2 minuty,
    Filip Doležal (CHO) – 2 plus 2 minuty, hrubost a nedovolené bránění.

14:09
    Jakub Hierman (CHO) – 2 minuty, sekání.

14:00
    Od Šimečka se hra také dostala k bráně Chomutova, nedaleko brány nabral puk Kafka, projel všemi hráči jako po másle a zakončil, puk se dostal do brány, ale gól nemohl být uznán, protože Kafka byl až moc příliš důrazný při "nájezdu" na chomutovského brankáře.

08:42
    A je tu první branka utkání! Střelu Krivošíka dokázal Šimeček ještě vytěsnit, ale přímo na hůl FILIPA PALIČKY, pro kterého byla snadná práce puk poslat do brány – 1:0. Asistence: Filip Krivošík, Tamás Részegh.

Patrik Martiník

Branky a nahrávky: 9. Palička (Krivošík, Részegh), 33. Kellerstein (Cestr, Blaha), 34. Trapl (Lidák), 35. Hiermann

HC Vítkovice Ridera: Šimeček (Wanecki) – Šendera, Adamík "C", Charvát, Ďurkáč, Rudl, Krčmář, Hartmann, Spratek, Malina, Žiak, Ollender "A", Raška, Danielčak, Kmošek, Kafka "A". Trenér: Pavel Trnka
    Piráti Chomutov: Lukeš (Danylets) – Běluha, Páleník "C", Blaha, Hierman, Cestr "A", Hlaváček, Lidák, Palička, Krivošík, Dyrynk, Svoboda, Részegh, Polák, Kellerstein, Rindoš, Doležal, Strunz "A", Trapl. Trenér: Robert Kaše.

Rozhodčí: Mikula P., Poruba M., Adamec R.