Magnitogorsk – N.Novgorod 2:1 (1:0 po s.n.) | Čeljabinsk – Čerepovec 2:1 (kon.) | Ufa – Minsk 4:3 (kon.)
Toljatti – Jekatěrinburg 0:2 (kon.) | Kazaň – Chanty-Mansijsk 4:1 (kon.) | Nižněkamsk – CSKA Moskva 0:2 (kon.)
Jokerit – Novosibirsk 2:1 (kon.) | Petrohrad – Chabarovsk 1:2 (po pr.) | Spartak Moskva – Vladivostok 5:4 (1:0 po s.n.)
Riga – Novokuzněck 4:3 (po pr.)
Neftěchimik Nižněkamsk
0:2 (0:2, 0:0, 0:0)
CSKA Moskva
Pátek 15.01.2016, 17:00 • SCC Arena Petrochemist • KHL

55:26
    Organizace hry Moskvy se hroutí a důkazem toho je i špatné střídání, díky kterému si domácí zahrajou další dvě minuty ve větším počtu.

52:58
    Za držení inkasuje Panin 2 minuty na trestné a dává tak soupeři třetí výhodu přesilové hry v této části klání.

44:47
    Nešťastné chvíle pro Ožiganova, který si půjde sednout na trestnou, sotva se vrátil do hry. Tentokráte vystřelil puk mezi diváky z obranného pásma, což je považováno za zdržování hry. Domácí tak mají opět šanci přesilové hry.

41:42
    Domácí mají šanci vrátit se do zápasu. Ožiganov je totiž vyloučen za hákování.

35:04
    Začíná se pořádně přitvrzovat. Za faul loktem jde zaslouženě na dvě minuty pykat Zdunov.

33:04
    Dva hráči, který jsou ve svých týmech dnes hodně vidět se do sebe pustili i jinak než hokejově a za vzájemnou potyčku si oba vysloužili trest na 2+2 minuty.

28:20
    Domácí nestíhají hráče z hlavního města a zákonitě přichází faul, kterého se dopustil Ljamin, když podrazil soupeře.

08:18
    Na trestnou lavici odchází opět Jevsejenkov za nedovolené bránění.

03:14
    Síly na ledě se srovnají. Asistent první branky Jan Mursak si půjde sednout za podražení.

02:30
    A je tady další nepříjemná zpráva pro domácí. Hráči Moskvy budou hrát první přesilovku v utkání za Jevsejenkovo držení.