Olomouc B – Zlínsko 3:0 (kon.) | Líšeň – Vyškov 0:1 (kon.) | Hulín – Zlín B 2:1 (kon.)
Blansko – Petřkovice 1:5 (kon.) | Hlučín – HFK Olomouc 1:1 (kon.) | Mohelnice – Třebíč 3:0 (kon.)
FK Blansko
1:5 (1:2)
FC Odra Petřkovice
Sobota 17.09.2016, 15:30 • stadion na Údolní, Blansko • Moravskoslezská fotbalová liga • 7. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:30.

Zdravíme všechny příznivce třetiligového fotbalu. 7. kolem (8. hrané) dnes pokračuje Moravskoslezská liga. Dnes dojde na souboj dvou nováčků. Vítěz loňského ročníku divize D FC Odra Petřkovice se představí na půdě vítěze divize D FK Blansko.

Domácím patří v tabulce 13. místo se ziskem 7 bodů, hosté z Petřkovic mají 10 bodů a v tabulce zaujímají 8. místo.

Další zápasy 7. kola Moravskoslezské ligy (16. – 18. 9. 2016):
    pá, 17:00 Kroměříž – Uničov 1:2 (0:2)
    so, 10:15: Sigma Olomouc B – Otrokovice 3:0 (0:0), 15:30: Líšeň – Vyškov, Hulín – Zlín B, Hlučín – 1. HFK Olomouc, Mohelnice – Třebíč
    ne, 10:15: Velké Meziříčí – Slovácko B

FK Blansko: Floder – Koláček (C), Píšek, Müller, D. Pospíšil – Kratochvíl, Kučera – Chloupek, Koudelka, Duda – Kutal
    Náhradníci: Kolařík, Gromský, Motyčka, Minx, Juran

FC Odra Petřkovice: Buček – Sporysz, Honiš, Staněk (C), Hrdlička – Burian – Neumann, Baranek, Levčík, Halaška – Ptáček
    Náhradníci: Puškáč, Kašický, Václavík, Kučera, Špavelko, Chvěja

Rozhodčí: Tomáš Klíma – Gabriela Hanáková, Jiří Kozubík.

1

1
    Floder odpálil míč před nabíhajícím Neumannem.

5
    Staněk fauloval Koudelka, Blansko bude zahrávat trestný kop.

6
    Kratochvíluv centr hosté odvrátili.

7
    Halaška vnikl do vápna, kde ho čistým skluzem zastavil Píšek. Roh pro hosty.

9
    Halaška předložil míč Ptáčkovi, kterým sám před Floderem zvolil zakončení obloučkem, který domácí brankář v pohodě chytil.

10
    Střelu Kučery hosté zblokovali.

11
    Střelu Halašky dorazil do sítě Flodera Ptáček, hostující střelec se však nacházel v ofsajdu.

13
    Žlutou kartu obdržel hostující Burian.

13
    A také domácí hráč inkasuje žlutou kartu, konkrétně Kučera.

17
    Koudelka se prosadil do vápna, kde udělal značný rozruch, nakonec domácí branku Bučka neohrozili.

18
    Po centru Neumanna hlavičkoval Halaška na zadní tyči nepřesně.

21
    Halaškovu střelu ve vápně domácí obránci tečovali. Roh pro Petřkovice.

21
    Domácí se ubránili.

25
    Baranek se dostal k odraženému míči ve vápně a vypálil těsně vedle levé tyče domácí svatyně.

28
    Tým Petřkovice právě vstřelil branku! Centr Halašky si hlavou srazil do vlastní branky Stanislav Píšek – 0:1.
    28. Stanislav PÍŠEK - 0:1

36
    Hosté jsou v této pasáži hry lepším týmem, přesněji kombinují a nedovolují domácím ohrozit Bučka.

39
    Blansko právě vstřelilo branku!
    Kučera krásným pasem vysunul Luboše Chloupka, který přeloboval Bučka – 1:1.
    39. Luboš CHLOUPEK - 1:1

40
    Burian fauloval Kratochvíla a po druhé žluté kartě opouští hrací plochu.

44
    Koudelka se šikovně uvolnil, poslal míč na Kutala, který však těžil z ofsajdového postavení.

45
    Tým Petřkovice právě vstřelil branku! Po rohovém kopu se hlavou prosadil Jakub Ptáček – 1:2.
    45. Jakub PTÁČEK - 1:2

45

V prvním poločase jsme v Blansku viděli tři branky. Hosty nejprve poslal do vedení vlastní brankou Stanislav Píšek. Za domácí se o vyrovnání postaral Luboš Chloupek. Po vyloučení Buriana ve 40. minutě hrají domácí proti deseti. Z této výhodu však paradoxně neprofitovali. Ve 45. minutě totiž hosty poslal po rohovém kopu znovu do vedení Jakub Ptáček.

46

46
    Domácí jdou do druhé půle s jednou změnou, místo Kratochvíla šel do hry Kolařík.

Dnešní utkání sleduje 268 diváků.

47
    Střelu Koudelky pokryl Buček.

48
    Kolařík napálil míč z hranice vápna vysoko nad.

50
    Hrdlička nevybíravě fauloval Kučeru, obešlo se to však bez žlutého napomínání.

52
    Ránu Kučery Buček nadvakrát zpacifikoval.

53
    V šanci domácí D. Pospíšil, Buček na bližší tyči jeho střelu pokryl.

57
    Domácí podruhé střídají, místo Dudy jde do Minx.

58
    Po centru Hrdličky zakončil na zadní tyči těsně vedle Neumann.

60
    Halaška se dostal do vápna, Floder jeho střelu pokryl.

61
    Hosté vystřídali, Ptáčka nahradil Puškáč.

63
    Koudelka v šanci, Buček střelu domácího útočníka vyrazil.

66
    Tým Petřkovice právě vstřelil branku! Hosté přidali třetí branku. V malém vápně dostal míč David Puškáč, který se nemýlil – 1:3.
    66. David PUŠKÁČ - 1:3

69
    Hosté střídají, místo Levčíka jde do hry Špavelko.

72
    Po centru Hrdličky se do zakončení dostal Neumann, D. Pospíšil jeho střelu ztečoval na roh.

72
    Střelu Neumanna po signálu Floder chytil.

74
    Po pobídce Koudelky vypálil Kolařík, střela domácího středopolaře mířila nad břevno.

75
    Do zakončení se dostal Koudelka, ale jeho střela k Bučkovi neprošla.

76
    Domácí vystřídali, místo Kutala šel do hry Motyčka.

81
    Střelu Hrdličky z 25 metrů lapil Floder.

84
    Za držení Kučery uviděl žlutou kartu Baranek.

84
    Hosté střídají, Neumanna nahrazuje Václavík.

86
    Po centru Kučery hlavičkoval v obtížné pozici nepřesně Koláček.

84
    Motyčka naservíroval míč do vápna, kde se do něj opřel Chloupek. Střelec jediné domácí branky cíl minul.

87
    Tým Petřkovice právě vstřelil branku! Hosté vnikli do rozhozené domácí obrany a dílo zkázy z pohledu Blanska dokonal David Puškáč – 1:4.
    87. David PUŠKÁČ - 1:4

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje 1 minutu.

90+1
    Tým Petřkovice právě vstřelil branku! A hosté se dočkali ještě jedné branky, když Martin Václavík mazácky přeloboval Flodera – 1:5.
    90+1. Martin VÁCLAVÍK - 1:5

90+1
    Konec zápasu. (17:21:47)

Boris Hasa

Branky: 39. Chloupek – 28. Píšek (vla.), 45. Ptáček, 66. Puškáč, 87. Puškáč, 90+1. Václavík

Karty:   13. Kučera (BLA) – 13. Burian (PEK), 84. Baranek (PEK)   40. Burian (PEK)

FK Blansko: Floder – Koláček (C), Píšek, Müller, D. Pospíšil – Kratochvíl (46. Kolařík), Kučera – Chloupek, Koudelka, Duda (57. Minx) – Kutal (76. Motyčka)

FC Odra Petřkovice: Buček – Sporysz, Honiš, Staněk (C), Hrdlička – Burian – Neumann (84. Václavík), Baranek, Levčík (69. Špavelko), Halaška – Ptáček (61. Puškáč)

Rozhodčí: Tomáš Klíma – Gabriela Hanáková, Jiří Kozubík