Estoril – Moreirense 2:0 (kon.) | Setúbal – FC Ferreira 1:4 (kon.) | Guimarães – Belenenses 1:1 (kon.)
Vitória FC Setúbal
1:4 (1:3)
FC Paços Ferreira
Sobota 17.09.2016, 19:15 • Estádio do Bonfim, Setubal (kapacita: 18.694 diváků) • Portugalská Primeira Liga • 5. kolo
    75. Ricardo VALENTE - 1:4

75
    Ferreira právě vstřelila branku!
    Nyní si troufám říct, že je o triumfu hostí rozhodnuto! Setúbalský gólman Trigueira na tento zápas rozhodně nebude vzpomínat v dobrém, po nešťastném vlastním gólu ve čtvrté minutě mu nyní propadl do sítě zdánlivě nevinný propagační pokus Iva Rodriguese, který ještě tečoval RICARDO VALENTE!
    40. WELTHON - 1:3

40
    WELTHON se prosazuje podruhé v rozmezí dvou minut! Trieugeirovi vypadl míč z náruče a brazilský útočník Ferreiry toho dokonale využil!
    38. WELTHON - 1:2

38
    Hosté si berou ztracený náskok zpět! Domácí defenzíva naprosto zapomněla na WELTHONA, jenž prchl po levém křídle a přesnou střelou ke vzdálenější tyči nedal Trigueirovi šanci!
    22. Vasco FERNANDES - 1:1

22
    Setúbal právě vstřelil branku!
    Máme vyrovnáno! Po centru z pravé strany míč propadl ke vzdálenější tyči k volnému VASCU FERNANDESOVI, jenž dorazil balon do sítě!
    4. Pedro TRIGUEIRA - 0:1

4
    Paços se na hřišti favorita hned v úvodu ujímají vedení! Po centru z levé strany vznikla v domácím pokutovém území trma-vrma a PEDRO TRIGUEIRA si nakonec vstřelil vlastní gól!

Vojtěch Balon

Branky: 22. Fernandes – 4. Trigueira (vla.), 38. Welthon, 40. Welthon, 75. Valente

Karty:   43. Pinto (STL), 45. Costinha (STL) – 51. Osei (FER)

Držení míče: 61 % : 39 %.
    Střely na branku: 3:2. Střely mimo: 7:7. Rohy: 5:3. Ofsajdy: 0:3. Fauly: 9:11.
    Vitória FC Setúbal: Trigueira – Geraldes, Venâncio, Fernandes (79. Bonilha), Nuno Pinto – Agu, Pacheco – Amaral, Costinha (46. Santos), Manuel (46. Meyong) – Claro.
    Náhradníci: Raeder – Cardoso, Issoko, Bonilha, Santos, Meyong, Gauld

FC Paços Ferreira: Felgueiras – Santos, Ricardo, Vieira, Ferreira – Mateus Silva, Valente (84. Vasco) – Moreira, Osei (63. Minhoca), Rodrigues – Welthon (74. Cicero).
    Náhradníci: Pinho – Baixinho, Cicero, Minhoca, Andrézinho, Afonso, Vasco

Rozhodčí: Mota – Gomes, Fernandes