Mönchengladbach – Ingolstadt 2:0 (kon.) | Mohuč – Leverkusen 2:3 (kon.) | Hamburg – Bayern 0:1 (kon.)
Augsburg – Darmstadt 1:0 (kon.) | Frankfurt – Hertha 3:3 (kon.) | W. Brémy – Wolfsburg 2:1 (kon.)
FC Augsburg
1:0 (0:0)
SV Darmstadt 98
Sobota 24.09.2016, 15:30 • WWK Arena, Augsburg • Německá Bundesliga • 5. kolo

Z mé strany je to pro dnešek vše. Přeji příjemný zbytek víkendu! (17:30:03)

To pochopil také rozhodčí, který vzápětí foukl do píšťalky a ukončil dnešní utkání, ačkoliv měli hosté vhazovat. Na dlouhý aut se však měli spolehnout při předchozí akci. Z Augsburgu tedy odjíždí bez bodů a vyloučeného Guwary.

Domácí borci dokázali využít přesilovou hru v podstatě okamžitě, když hned v první minutě druhé půle udeřil Alfred Finnbogason a stal se hrdinou zápasu. Augsburgu následně hlídal průběh zápasu, přesto dovolil soupeři několik šancí. V celkovém souhrnu je potřeba přiznat, že si domácí zasloužili vítězství více, protože byli výrazně nebezpečnější.
    Finnbogason dal sedm z posledních patnácti gólů Augsburgu

90+3

90+3
    Pro mě naprosto nepochopitelně rozehrál nakrátko a zahnal se do rohu hřiště, odkud neměl šanci zahrozit.

90+3
    Darmstadt vhazuje vedle velkého vápna. Má zřejmě poslední šanci zápasu.

90+2
    Český legionář Jan Morávek už se dnes na hřiště nepodívá. Taktické střídání odnesl Daniel Baier, jehož místo převzal Christoph Janker.

90+1
    Hosté zkusili dlouhý nákop, díky kterému se dostali na útočnou polovinu. V závěru první minuty nastavení však o míč přišli.

90+1
    Rozhodčí Guido Winkmann nastavuje dvě minuty!

90
    Darmstadt mohl přesto zaútočit, protože využil ztráty domácího týmu, ale brankáře Hitze nakonec neohrozil.

90
    Turecký borec ve službách Augsburgu už pocítil bolest dnešního utkání, když si na něj došlápl Jungwirth.

89
    Individuálním zakončením z rohu velkého vápna se o to pokoušel Stafylidis. Řecký obránce poslal svou střelu pouze do boční sítě.

89
    Konec zápasu se blíží a Augsburg aktuálně obléhá velké vápno soupeře. Zasadí smrtící ránu?

88
    Domácí podruhé střídají a možná překvapivě opouští hřiště Jonathan Schmid, jenž přišel na plac za zraněného Bobadillu. Na hřiště pro změnu přichází zkušený kanonýr Hamil Altintop.

87
    Gondorfův centr však nenadělal domácí obraně velké problémy a hosté se musí opět vracet.

87
    U toho už nebude Peter Niemeyer, kterého vystřídali Anis Ben-Hatira.

86
    Pozor na to! Domácí kapitán Paul Verhaegh (AUG) šel do souboje skluzem jako druhý a po jeho žlutém faulu budou hosté zahrávat přímý kop.

85
    Gouweleeuw se vydal na ofenzivní výlet, který zakončil jedovatou střelou. Na tu ovšem Esser dobře viděl a poradil si s ní.

84
    Na hřišti se odehrává častý obrázek druhého poločasu. Augsburg drží míč na útočné polovině a snaží se vyzrát na hráče Darmstadtu, kteří šli do druhé půle bez vyloučeného Guwary.