CSKA Moskva – FK Krasnodar 1:1 (kon.) | Rostov – Lok. Moskva 1:0 (kon.)
FK Rostov
1:0 (1:0)
FK Lokomotiv Moskva
Sobota 24.09.2016, 20:30 • Stadion Olimp - 2, Rostov. Kapacita: 15,840. • Ruská Premier Liga • 8. kolo

Ode mě je to k tomuto utkání vše. U dalších on-line přenosů na shledanou. (22:28:09)

Dnešní utkání je tedy u konce a Rostov slaví vítězství, která ve 41. minutě zařídil Dmitrij Poloz. Hosté měli v druhé půli velký tlak, ale neodkázali si vypracovat žádnou gólovou šanci a Rostov vedení bez potíží ubránil. Domácí hráči si tedy drží fantastickou bilanci na domácí půdě a lehce si vylepší pozici v tabulce ruské Premier Ligy.

90+4

90+4
    Jeden z domácích si v klidu poležel na trávníku a našetřil pár cenných vteřin. Tohle už domácí zvládnou!

90+2
    Lokomotiv má místy až drtivý tlak! Džanajev si ale odvážně vyběhl z brány a zařídil, že se nebude kopat roh!

90+1
    Nad rámec řádných devadesáti se budou hrát ještě čtyři minuty. Na začátku první nastavené si míč ze vzduchu stáhl jistý Soslan Džanajev.

90
    Vypadalo to na Mirančuka, ale nakonec pálil Alexandr Samedov a jeho technický pokus zamířil mimo tři tyče.

89
    Azmoun se sice dušuje, že nefauloval, ale zezadu přeci jenom přistrčil Igora Denisova a to znamená nadějnou standardní situaci pro Lokomotiv!

88
    S blížícím se koncem zápasu je čas na střídání domácích. Hřiště opouští dosud jediný úspěšný střele Dmitrij Poloz. Na poslední minuty přichází Denis Terentěv.

87
    K míči se dostal Ezekiel Henty, jenž se objevil za defenzívou Rostova, avšak veškeré vzrušení je vinou ofsajdu zbytečné.

86
    Hráči Rostova brání opravdu výborně. Teď se jim navíc podařilo vyvézt míč až za půlící čáru.

85
    Hosté se samozřejmě drží na útočné polovině. Nyní však jejich snahu ukončuje nepřesná přihrávka, která zamířila za brankovou čáru.

84
    Zdálo se, že Džanajev má míč ve své moci, ale nakonec na něj jeden z hostů nepříjemně dorážel a je z toho rohový kop pro Lokomotiv.
    83. Červená karta po 2. žluté

83
    Nyní ale přichází velká nepříjemnost! Alexandr Jerochin (RTV) byl pozdě v souboji s Vasilijem Denisovem a dostává druhou žlutou kartu. To znamená jeho konce v tomto utkání.

82
    Pomalu to vypadá, že se Lokomotiv nedočká vyrovnání. S blížícím se koncem zápasu je k vidění stále více nepřesností.

79
    Domácí celek se po delší době podíval do pokutového území před bránou gólmana Guilhermeho. Následoval rohový kop, který nepřinesl nebezpečí.

78
    Útočná snaha Lokomotivu ale končí útočným faulem. Proti pravidlům se provinil Portňagin.

77
    V posledních minutách se prakticky neustále hraje na polovině domácího celku. Rostov by však měl být více aktivnější, protože za pasivitu většinou přichází trest.